Що потрібно знати, коли купуєш електропастух для кіз?

Електропастухи для кіз – це дуже зручні вироби, які створені для можливості комфортного випасання тварин у природних умовах. Такий пристрій складається із генератору імпульсу, проволоки, якою йде струм, а також стовбців для огородження ділянки. 

Придбати такі пристрої можна на сайті https://pastuhi.com/, де представлений великий вибір потрібних варіантів. Зверніть увагу, що не допускається самостійне виготовлення таких пристроїв, оскільки вони не принесуть бажаного ефекту.

Як діє електропастух для кіз?

Електропастух для кіз – справжня знахідка, оскільки тварини можуть гуляти на свіжому повітрі, а їхні власники – економити на робітниках, власному часі та силах. Створивши такий загін, кози будуть пастися, а дійшовши до краю, отримають удар невеликим електричним імпульсом. Такі удари є повністю безпечними, а створюють скоріше рефлекс для тварин. Адже вони будуть пам’ятати, що на тій ділянці їм було неприємно, а отже – не захочуть більше йти туди.

Точно за таким же принципом працюють електропастухи і для хижих звірів. Як тільки вони торкнуться загорожі з іншого боку – отримають точковий удар струмом та втечуть.

Заряджатися такі пристрої можуть, як від електроенергії, так і від сонця і акумулятора.

Де краще встановити електроогорожі?

Встановлення електропастуха може бути проведене на різних територіях – це залежить від кількості кіз, які є у фермерів. На зимовий період можна змотати проволоку та заховати загорожу, а на весняний період – встановити знову.

Особливості роботи електропастухів для кіз

Власники кіз знають, що такі тварини є досить розумними. Тому зазвичай за ними можна спостерігати лише один день, а далі вони пристосовуються і звикають. Як тільки фермери помічають, що кози не підходять до стрічок, можна не хвилюватися та займатися своїми справами. Іноді навіть зустрічаються власники, які будучи вдома, періодично вимикають подачу живлення, щоб економити енергію. Вони знають, що кози не втечуть.

Однак, якщо ви знаєте, що вашу територію потрібно захищати від диких звірів, тоді ні про яку економію і не може бути мови. 

До переваг використання пристроїв для випасання кіз варто віднести:

  • вигідну вартість;
  • легкість і зручність встановлення;
  • можливість контролювати рівень напруги огорожі;
  • повну впевненість у захищеності усього поголів’я кіз.

Електропастухи для випасання кіз – це чудове та продумане рішення для власників тварин. Можна економити час та власні кошти.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *