Що таке інфрачервона тепла підлога

Що таке інфрачервона тепла підлога
Що таке інфрачервона тепла підлога

Інфрачервона плівка – це досить новий нагрівальний елемент для теплої підлоги, який набув поширення лише в останні роки. Такий варіант опалення має попит серед людей через наявність великої кількості певних особистостей та переваг, які гарантують якісну експлуатацію.

Якщо ви шукаєте інфрачервону плівку для себе, купити продукцію від надійних виробників можна тут: https://e-teplo.kiev.ua/infrachervona-tepla-pidloha/. Інтернет-магазин незмінно пропонує низькі ціни, хороше обслуговування та великий асортимент товарів.

Основні особливості інфрачервоної підлоги

Перш за все інфрачервона підлога – це ідеальний варіант для приміщень з низькою стелею. Коли 3-7 сантиметрів, які забирають звичайні резистивні кабелі, є критичними, зверніть увагу саме на такий варіант нагрівального елементу. Адже його товщина всього 0,5 мм.

Щодо конструктивних особливостей плівки, продукція не відрізняється великою складністю. Використовуються два шари плівки, між якими за певною схемою розміщують тонкі нагрівальні кабелі, які за рахунок щільності розміщення можуть забезпечувати досить великий рівень потужності на кв2.

Однак ці фактори не є основними особливостями плівкової теплої підлоги. Її унікальна здатність полягає в тому, щоб нагрівати не порожній простір, а предмети, які розташовані в приміщенні. Таким чином тепло в кімнаті зберігається довше, що впливає на загальний рівень енергоефективності.

Деякий час стосовно використанні інфрачервоної плівки ходили певні міфи. Вважалося, що такий нагрівальний елемент має шкідливе випромінювання, яке якось впливає на здоров’я людей. Але такі твердження були потім спростовані відповідними дослідженнями.

Основні переваги інфрачервоної плівки

Якщо говорити про переваги плівкової підлоги, то варто відмітити:

  1. Невелику вартість. Інфрачервона плівка є одним із найдешевших варіантів теплої підлоги, який доступний на ринку. Особливо, якщо порівнювати зі звичайними резистивними кабелями.
  2. Безпечність. Використання інфрачервоної плівки ніяк не впливає на здоров’я людей чи домашніх тварин.
  3. Невелика товщина. Плівка зовсім тонка, що дуже важливо, якщо тепла підлога встановлюється в приміщення з невисокою стелею, де кожен зайвий сантиметр має важливе значення.
  4. Можливість рівномірного нагрівання. Схему розташування кабелю вже передбачив виробник. Тому при правильному встановлення формування теплового провалу малоймовірне.
  5. Гарантія від виробника. Більшість виробників, які пропонують таку продукцію, також надають гарантійний термін.

Варто зазначити, що інфрачервона плівка погано переносить вологу. Тому її не встановлюють у ванні кімнати або туалети. Тривалість роботи також менша, якщо порівнювати з іншими нагрівальними елементами. Загалом в середньому плівкова тепла підлога служить приблизно 10-15 років.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *