Смакуйте світ разом з Jacobs: акція зі знижкою на екзотичні сорти кави

Бренд Якобз є одним з найвідоміших і найвпізнаваніших у світі. Його продукція полюбилася кавоманам з будь-якого куточку планети не лише за високу якість, а й за широкий асортимент. Завдяки йому можна вибрати оптимальний напій під індивідуальні смакові уподобання.

Ексклюзивні сорти Jacobs

Історія торгової марки Якобз бере свій початок у далекому 1895 році. За цей час вона пройшла великий шлях від невеликого магазинчика в Бремені до одного з кількох провідних гравців на світовому кавовому ринку. Кава Якобс, акція на яку буває дуже часто в багатьох магазинах, представлена у трьох найпопулярніших варіантах.

  1. Зернова.
  2. Мелена.
  3. Розчинна.

У зернах бренд пропонує два види – Espresso та Monarch. Обидва вони містять арабіку з Бразилії. Відмінності полягають лише в купажі та ступені обсмажування. У «Монарх» воно світле, тому кава відрізняється збалансованим смаком із фруктовим післясмаком. «Еспресо» обсмажений сильніше, тому має яскраво виражену гіркуватість і міцність.

З мелених варіантів варто відзначити Kronung. Його виробляють лише у Бремені. Цей сорт має тонкий помел, завдяки чому заварювання можливе безпосередньо у чашці. Тобто без додаткових пристроїв типу турки чи френч-преса. На окрему увагу заслуговує Millicano. Тут у розчинну каву додається мелена, завдяки чому напій має яскравий натуральний аромат. Смак у нього збалансований, з ненав’язливою гіркуватістю.

Популярна кава від Jacobs

У цю категорію, переважно, потрапляють найпоширеніші розчинні сорти, вироблені за технологією сублімації. Придбати такі можна на сайті marketok.net.ua. Gold – яскравий представник категорії. Цей напій не дуже міцний, має м’який і приємний смак. У Velour можна відзначити пишну пінку, яка утворюється у процесі заварювання.

Один з нових сортів – Velvet (у вигляді порошку). Для його виробництва застосовується інноваційна методика, завдяки якій кава активно насичується киснем. Смак у неї максимально наближений до натурального, відчуваються нотки шоколаду. Окремо варто відзначити лінійку продуктів Jacobs 3 в 1, до якої входить п’ять сортів:

  • Original;
  • Latte;
  • Intensity;
  • Caramel;
  • Cappuccino.

Всі вони різняться за міцністю та смаковими відтінками. У Caramel, як можна здогадатися з назви, смак більш карамельний, а в Cappuccino – молочний. Всі напої з молоком у складі мають пишну, гарну та смачну пінку.

Є й лінійка кавових капсул, призначених для кавових апаратів. В ній представлений класичний Espresso, шоколадний Cappuccino, молочний Latte macchiato та вишуканий Crema зі зниженим вмістом кофеїну.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *