Світовий бренд Uppercut Deluxe

Перед нами бренд професійної косметики Uppercut Deluxe.

Назву Uppercut марка отримала на честь знаменитого австралійського боксера Віллі на прізвисько Uppercut. Який, незважаючи на кризу 1933 року, завжди намагався виглядати чудово і носив із собою чисту краватку та тюбик саморобної помади для укладання волосся. Родичам, які продовжили справу свого дядечка та доповнили асортимент продукції, нічого не залишилося, як назвати компанію на його честь. Зараз Uppercut Deluxe це більше 20 найменувань відмінної продукції для чоловіків, різноманітні подарункові набори, а також безліч аксесуарів не тільки для барбершопів, але й для клієнта.

Що можна сказати про сам продукт. Відмінна професійна косметика, яка вже давно зарекомендувала себе у професійній сфері барбершопів. Ось так коротко і ясно. І, насправді, недарма. Продукція дійсно якісна, легка у застосуванні, укладальні засоби моментально надають форму зачісці і легко змиваються, шампунь чудово піниться і очищає волосся, кондиціонер добре змивається і практично не залишає того неприємного слизового ефекту, яким грішать більшість подібних засобів.

Дизайн продукції яскравий і яскравий, сильний, як боксерський нокаут, завдяки поєднанню кольорів із чорним у переважанні та червоним логотипом, металевим банкам та променям на тлі двох суперників, що були зафіксовані в момент удару. Маючи яскраву і зрозумілу назву, дивно було б бачити інший дизайн. Проте зроблено на совість і відчувається рівень професійної косметики. Для огляду надано набір міні-сет із 6 банок укладальних засобів для волосся. Так ось він ще й упакований у прозорий картонний бокс із поролоном усередині з отворами для розташування самих банок. Все чорненьке, стильне. Засіб для бороди випускається у тубі з кришкою. Шампунь та кондиціонер у пластикових пляшках із зручним дозатором.

Шампунь Deluxe shampoo

Звичайно, коли використовуєш засоби для укладки, їх потрібно потім ще й змивати. І з цим завданням чудово справляється шампунь Deluxe від Uppercut. Досить зовсім невеликої його кількості для створення густої піни, робить це швидко і чудово змивається водою разом із залишками засобів для укладки. Запах слабкий і специфічний, неначе трохи косметичний, але це настільки незначно, що можна сказати – шампунь майже без запаху. Містить комплекс лакриці і ромашки, що запобігає подразненню, а також пантенол, який зволожує і зменшує жирність волосся. Екстракт перцевої м’яти, що входить до його складу, заряджає волосся енергією і живить шкіру голови. Він досить м’який і підходить не тільки для повсякденного використання, але і для всіх типів волосся.

Кондиціонер Deluxe conditioner

Якщо ти використовуєш шампунь Deluxe від Uppercut, то кондиціонер Deluxe буде чудовим доповненням догляду за волоссям. Постійно користуючись засобами для укладки, важливо не тільки очищати волосся, але і зволожувати його і живити, з чим чудово справляється даний кондиціонер. І, дуже легко помітити, як поводяться волосся з використанням кондиціонера або без. При використанні кондиціонера волосся простіше та швидше укласти. Факт перевірено. Кондиціонер чудово наноситься та легко змивається, залишаючи лише слабкий слід застосування. Запах схожий із запахом шампуню і так само дуже слабкий, адже головне в продукті це його якість. Як і шампунь містить екстракт перцевої м’яти, який заряджає волосся енергією і живить шкіру голови.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *