Все про ламінування брів

Ламінування брів – процедура досить інноваційна, що набирає все більшої популярності. По суті, це те ж саме, що й довгострокове укладання – коли можна зробити гарну форму, закріпити волоски у потрібному напрямку та на довгий час забути про необхідність щоденного догляду за бровами. Процедура показана тим, хто має тонкі, неоднорідні брови – зачісування волосків догори створює ілюзію пишності та об’ємності. Також ламінування рекомендовано тим клієнткам, хто втомився «боротися» з неслухняними волосками, які стають м’якими і слухняними.

Все про ламінування брів

У чому суть ламінування брів?

Замовити послугу ламінування брів пропонує студія краси MyLife Beauty Studio. Косметологи студії зроблять красивий дизайн брів, укладання неслухняних волосків, забезпечуючи довготривалий ефект ідеального образу протягом близько двох місяців.

Сам процес ламінування проходить у три стадії:

  • На брови наноситься спеціальна пом’якшувальна речовина. Воно дозволяє відкрити лусочки волосків. Брови накриваються тонкою плівкою, щоб не допускати впливу повітря. Шкірні покриви можуть трохи почервоніти, але цей ефект тимчасовий і проходить дуже швидко.
  • Фіксація. Кожна волосинка обробляється фіксуючим засобом, після чого їм надають потрібну форму. Далі речовина змивається, але волоски залишаються в положенні.
  • Створення форми та фарбування. Косметолог обробляє брови, не зачіпаючи поверхні дерми. В результаті вони набувають ідеальної форми і мають природний вигляд.

Жодних особливих правил догляду після завершення процедури не передбачається. Щовечора чи хоча б раз на три рекомендована обробка спеціальним маслом для брів – наприклад, аргановим. Єдиним попередженням є заборона змочування волосків протягом доби після завершення процедури. В іншому ні в чому обмежень немає. Після ранкового вмивання брови слід розчісувати у потрібному напрямку, і вони добре тримати свою форму протягом усього дня. Сам склад поступово вимивається протягом певного періоду часу, тому ніяких дій щодо його усунення робити не варто.

Все про ламінування брів

У чому переваги процедури ламінування брів?

Насамперед, ця послуга не відноситься до розряду дорогих, ламінування брів ціна в Києві цілком доступна для всіх. До інших позитивних моментів можна віднести:

  • збереження кольору пофарбованих брів – ламінація м’яко обволікає кожну волосинку, утримуючи пігмент набагато довше порівняно з перманентним барвником;
  • ідеальна форма брів – фіксуюча речовина якісно утримує потрібну конфігурацію, закріплюючи вигин і усуваючи ефект волосків, що окремо стирчать;
  • надійний захист – за допомогою ламінування вдається створити міцний бар’єр, який не допускає впливу факторів довкілля.

Замовити консультацію та записатися на процедуру ламінування брів у MyLife Beauty Studio рекомендує прямо на сторінці сайту студії mylife.com.ua. Для цього потрібно лише заповнити спеціальну форму та дочекатися дзвінка менеджера студії.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *