У навчальні заклади розпочалися вступні випробування для тих, хто вступає після дев’ятого класу.

У навчальні заклади розпочалися вступні випробування для тих, хто вступає після дев'ятого класу. 2

В Україні стартували індивідуальні співбесіди та творчі змагання для тих, хто вступає до коледжів після 9 класу Почалися вступні випробування у коледжах для абітурієнтів, які закінчили 9 класів

В Україні розпочалися індивідуальні співбесіди та творчі конкурси для вступників до коледжів після 9 класу.

Ці випробування мають пройти абітурієнти, котрі в електронному кабінеті подали заяви на вступ до закладів фахової передвищої освіти.

Вступні випробування у закладах фахової передвищої освіти проходитимуть з 21 до 28 липня включно.

Індивідуальні співбесіди або творчий конкурс проводяться в один етап.

За результатами цих вступних випробувань встановлюється позитивна оцінка за шкалою 100–200 (з кроком в один бал) або приймається рішення про негативну оцінку вступника («незадовільно»).

Матеріали вступних випробувань, включаючи відеозаписи співбесід та творчих конкурсів, зберігаються щонайменше один рік, після чого знищуються, про що складається відповідний акт.

Після оприлюднення оцінок за вступні випробування, не раніше 14:00 29 липня та не пізніше 12:00 31 липня, будуть сформовані списки осіб, які рекомендовані до зарахування на бюджетні місця.

Вступники, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги щодо зарахування до 12:00 4 серпня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням відбудеться не пізніше 18:00 7 серпня, а вступників на контракт – не пізніше 11 серпня.

Вступ.ОСВІТА.UA у Telegram.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *