Як Максимізувати Прибуток Від Різних Позицій Столу Покеру В БТ

Як Максимізувати Прибуток Від Різних Позицій Столу Покеру В БТ

Неможливо переоцінити важливість позиції в покері, незалежно від того, в якому форматі ви граєте. Проте, гравці БТ (багатостолового турніру) можуть отримати ще більше цінності, освоївши позиційну гру, оскільки це один із найважливіших інструментів для використання на кожному етапі турніру.

Якщо ви хочете стати чудовим гравцем у БT, вам потрібно буде знати, як грати на різних етапах і коригувати свою стратегію залежно від вашої позиції за покерним столом, і я обговорю деякі з найважливіших коригувань, які ви можете внести, щоб мати кращий результат. Один з найкращих сайтів для гри в покер — це https://cosmolot.ua/ua

Гра на ранніх позиціях: Тайт – це правильно

Ранні позиції не є тими, на яких ви отримаєте більшу частину свого прибутку в турнірах, просто тому, що вони не дають вам позиційної переваги над рештою столу.

На ранніх стадіях покерних турнірів я рекомендую грати надзвичайно обережно та тайтово з перших позицій.

Якщо ви перебуваєте в UTG або UTG+1 на ранній стадії, вам слід грати лише з дуже тісним діапазоном дуже сильних рук, змішаних із кількома придатними для гри блефами, такими як 98s і A5s.

Я часто бачу, як рекреаційні гравці лімпують своїми одномастними конекторами та маленькими кишеньковими парами на ранніх позиціях, сподіваючись коллувати рейз, якщо він є, і побачити флоп.

Це абсолютно погана ідея, оскільки ви будете грати проти діапазону, що складається з сильніших рук, поза позицією та без можливості бути агресором на префлопі.

Лімп з такими руками, як KJ або QT, ще гірший, і я б рекомендував скидати ці руки в усіх випадках, коли такі руки, як KQs, дійсно є нижньою частиною вашого дебютного діапазону, разом із такими парами, як 55 або 66.

З розвитком турніру ситуація практично не змінюється, і ваші стеки стають меншими порівняно з блайндами, оскільки розігрувати більше роздач за таких обставин теж не дуже гарна ідея.

Зазвичай гарною ідеєю буде грати ще більш тайтово з меншими розмірами стеків і виводити малі пари з діапазону відкриття, поки ви не досягнете фази пушу або фолду.

Якщо за столом багато агресивних гравців, ви захочете грати дуже тайтово, очікуючи, що вони будуть грати часто і дадуть вам шанс зробити 4-бет пуш (олл-ін).

Загалом, ранні позиції є одними з найпростіших для гри в турнірному покері, оскільки вам не слід занадто залучатися, а руки, з якими ви залучаєтеся, зазвичай не надто складні для гри.

Середні позиції в турнірах: найважче грати

На мій погляд, у турнірному покері найважче грати на середніх позиціях. На це є багато причин, і це справедливо майже для будь-якого розміру стека.

На ранніх стадіях турніру, коли в грі буде багато фішок, вам потрібно буде зіграти деякі спекулятивні руки, такі як одномасні конектори або кишенькові пари проти ранніх відкритих позицій.

Логіка полягає в тому, що ранні позиції повинні відкриватися з сильним діапазоном, і флоп великих рук, таких як дві пари або сет проти них, може бути надзвичайно прибутковим.

Якщо ви першим потрапили в банк, вам слід трохи розширити свій діапазон порівняно з діапазоном відкриття EP, додавши такі руки, як 87, QJ, JT і всі кишенькові пари. Я все ще не рекомендую відкривати різномастні руки або розрізнені одномасні карти.

Ідея вкрасти блайнди повинна почати приходити вам у голову, коли блайнди зростають, а стеки зменшуються, але той факт, що вам доведеться пройти через пізні позиції та гравців на блайндах, означає, що ви не повинні очікувати, що це спрацює занадто часто.

Найчастіше ви зіткнетеся принаймні з колом від великого блайнда, тоді як отримати кол або 3-бет від гравців у позиції буде вкрай незручним.

З усіх цих причин я рекомендую збалансовану стратегію, яка включає пристойну кількість блефів, які можна грати, наприклад, тузи всіх мастей і багато потужних бродвейних рук з блокерами як початковим діапазоном.

Коли ви зіткнулися з 3-бетами, надто часто коллувати, особливо проти катоф і 3-бетів з баттона, безумовно, буде помилкою, тому вам слід почати розширювати свій діапазон 4-бетів, включивши деякі блефи.

Проти активних гравців, які часто роблять 3-бети, вам слід додавати руки, як маленькі тузи однієї маси, до свого діапазону 4-бет-пушу, щоб переконатися, що вас не блефують із надто великої кількості банків, і ви зможете вигідно вкрасти блайнди. з досить широким діапазоном.

Загалом, середні позиції є найскладнішими для гри, оскільки вони поставлять вас у багато складних і близьких місць, у яких для прийняття правильного рішення знадобиться великий досвід і глибоке розуміння того, як різні діапазони рук зіграють один проти одного.

Пізні позиції в турнірах: безліч стилів та рестилів

Пізні позиції, а саме катоф і баттон, — це два місця в турнірному покері, в яких ви збираєтеся максимально використовувати свої фішки.

На ранніх етапах турнірів можна грати з багатьма спекулятивними холдингами, намагаючись зібрати великі руки, як-от флеші чи стріт, і отримати гроші від слабших гравців, які все ще знаходяться в полі.

Ви не повинні надто піклуватися про крадіжку блайндів спочатку, тому що у вас будуть сотні блайндів, і крадіжки не будуть такими важливими.

Щойно блайнди збільшаться та анте спрацюють, настане час вкрасти блайнди та повторно вкрасти проти відкриття середньої позиції.

Великою перевагою гри на пізніх позиціях є те, що ви можете почати справді відкривати свій діапазон рейзів у невідкритих банках, оскільки у вас буде дуже мало людей, щоб пройти, і кінцева позиційна перевага.

Ви повинні розкрити більш ніж 50% своїх рук, якщо ви першим на баттоні, і трохи менше, якщо ви першим і сидите в положенні катоф.

Батон також дає вам можливість робити досить широкі 3-бети проти відкриття середньої та іншої пізньої позиції, оскільки у вас є позиційна перевага та можливість повернути на них увесь тиск.

Я рекомендую підлаштовуватися під стіл і робити ре-рейз дуже широко проти столу пасивних гравців, які не будуть робити 4-бети без сильних рук, оскільки це дає вам можливість вкрасти банки після флопу, коли вони промахнуться на дошці та зроблять чек тобі.

Якщо ви граєте правильно, баттон буде позицією, з якої ви зіграєте найбільше роздач і заробите найбільше фішок, оскільки ви зможете переоцінити своє еквіті, продовжуючи свою агресію та позбавляючи опонентів бачити карти на терні та рівері.

Гра на малому блайнді: 3-бет або фолд

Малий блайнд є найгіршою позицією за столом з позиційної точки зору, оскільки ви завжди змушені грати з поза позиції проти кожного окремого гравця за столом.

З цієї причини це позиція, з якої ви не повинні надто втручатися, попри гадану знижку, яку ви отримуєте від колл-рейзів.

У сучасній теорії покеру малий блайнд — це позиція, з якої ви повинні переважно робити 3-бет або фолд, просто тому, що бачите флоп поза позицією, ви відразу опинитеся в невигідному становищі.

Вибравши 3-бет з тими руками, які ви бажаєте зіграти, ви отримуєте додаткову перевагу, оскільки можете виграти банк на префлопі без необхідності грати на кількох вулицях поза позицією.

Ситуація суттєво змінюється, коли ви викидаєте ставки на малому блайнді, оскільки ви можете відкрити приблизно 70% своїх рук або піти олл-ін із широким діапазоном, оскільки стеки зменшуються.

Для ідеальних діапазонів пушу, які не можна використовувати, я пропоную вам переглянути діаграми рівноваги Неша пуш/фолд. Ці діаграми призначені для того, щоб надати вам приклад і проілюструвати гру хедз-ап у турнірах лише з двома гравцями один проти одного. Їх можна використовувати, коли кожен гравець за столом скидає гроші до малого блайнду (SB) і вирішує, з якою рукою піти олл-ін, і колує частину для великого блайнду (BB).

Найкраща порада, яку я можу дати вам щодо гри поза малими блайндами в турнірах, це залишатися відносно тайтовим, не втручатися в занадто багато рук і грати агресивно, коли ви отримуєте руку, яка змушує вас діяти.

Гра на великому блайнді: захищайся, коли це дешево

Великий блайнд – ще одна цікава позиція в турнірному покері. Хоча насправді неможливо отримати прибуток, коли ви змушені платити один великий блайнд, не бачачи своїх карт, є багато способів обмежити свої втрати.

Для початку вам слід розумно захистити свій великий блайнд.

Проти невеликих рейзів вам доведеться захищати широкий діапазон рук, попри те, що вони можуть виглядати не дуже привабливо. Ви просто отримуєте занадто високу ціну, особливо з анте в грі.

Необхідність грати без позиції, звичайно, обмежить шкоду, яку ви можете завдати своїми руками на великому блайнді, але це все одно не означає, що ви повинні дозволяти людям знущатися над вами та щоразу брати ваш блайнд.

Що стосується 3-бету, я рекомендую робити це з поляризованим діапазоном, що складається з дуже сильних рук і деяких блефів, які можна грати. Усі роздачі середньої сили слід розігрувати як колл, оскільки в більшості випадків ви отримаєте високі шанси.

Захист великої кількості роздач на великому блайнді означає, що вам доведеться зіграти в покер після флопу, тож вам потрібно буде навчитися грати поза позицією на різних дошках, що саме по собі є проблемою.

Це стає трохи простіше, коли у вас скорочується стек, оскільки ви можете почати повторно показувати проти пізніх відкриттів позицій і швидко наростити свій стек.

Взагалі кажучи, великий блайнд – це позиція, в якій ви будете сильно залучені, і вам доведеться боротися ззаду, що робить це ще одним складним місцем. Хороша гра на великому блайнді – одна з речей, яка відрізняє чудових турнірних гравців від середніх.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *