Як вибрати ролики квади? – поради магазину Flash Skate!

Катання на квадах

Як вибрати ролики квади? - поради магазину Flash Skate!Якщо вас цікавить катання на квадах, вам варто зважитися на покупку роликів, завдяки яким ви відчуєте справжній, олдскульний стиль. Квади мають широку базу, що забезпечує стійкість при русі, завдяки чому кататися на таких роликах можуть всі – і діти, і дорослі люди.

Катання на квадах багато вважають класичним, тому що такі роликові ковзани першими з’явилися на ринку. Квади багато хто пам’ятають з дитинства, коли вони були неймовірно популярні. Майже кожен мав свою пару роликових ковзанів. Багато роликових ковзанів мають дуже традиційний малюнок, який відсилає до стилю перших моделей.

Одні моделі призначені для використання під час тривалих поїздок та транспорту, інші – для танців.

Колеса

Ролики квади мають 4 колеса, по 2 колеса паралельно одне одному, що забезпечує стійкість. Коли справа доходить до вашої першої пари, краще звернути увагу на жорсткість коліс. Ви можете вибрати між м’якими, середніми та жорсткими колесами.

Твердість коліс зазначається за спеціальною шкалою твердості від 0 до 100А. Чим ближче до 100, тим жорсткіше колеса.

  • Твердіші колеса зношуються повільніше, але мають менше зчеплення з дорогою і гіршу амортизацію.
  • М’які колеса забезпечують краще зчеплення та кращу амортизацію, але скорочують термін служби.

Підшипники

Догляд за підшипниками є дуже важливим, якщо ви хочете, щоб вони служили вам довго. Запам’ятай:

  • уникати води та вологи
  • уникати піску та бруду.

При купівлі роликів квадів стандарт підшипників не важливий. У роликових ковзанах швидкість рідко досягається там, де важлива точність. Точність підшипників визначається за шкалою ABEC.

Жорстке взуття, м’яке взуття

Залежно від моделі, квади мають жорсткий черевик/жорсткий корпус або м’який черевик/м’який корпус.

  • Ролики з жорстким черевиком ідеально підходять для катання на квадах у вільний час та на довгі дистанції, оскільки вони забезпечують хорошу стійкість та хорошу підтримку кісточки. Мають додаткову змінну підкладку, при зношуванні підкладки можна легко замінити.
  • М’які ролики – хороший вибір, якщо вас цікавить динамічна їзда, типова для танців на роликових ковзанах або катання на дискотеках. М’які квади мають гарну вентиляцію та легше.

Розмір

Ознайомтеся з розмірною сіткою на сторінці моделі, що вас цікавить.

Як правило, ми вибираємо квади на розмір більше вашого повсякденного взуття – якщо в розмірі моделі, що вас цікавить, не вказана устілка.

Вибрати необхідний розмір – складне завдання. Важливо, щоб взуття добре сиділо на нозі, воно не повинно бути занадто тісним або занадто вільним. Деякі користувачі вибирають роликові ковзани того ж розміру, що і їхнє повсякденне взуття, тоді як інші вибирають роликові ковзани на один розмір більше. Flash Skate рекомендує вибирати на один розмір більше, якщо це ваші перші квади. Крім того, пам’ятайте, що добрим рішенням буде ознайомитися з таблицею розмірів, представленою на сайті. Розміри деяких моделей відрізняються від стандартних, тому ми рекомендуємо, наприклад, вибирати роликові ковзани на два розміри більше, ніж ваше повсякденне взуття.

Підвіска

У кожного ролика є підвіска і бушинги. Більшість рам виготовлена з нейлону, що робить роликові ковзани дуже легкими. Підвіски, з іншого боку, зазвичай виготовляються із алюмінію, що забезпечує їм міцність, але вони трохи важчі.

У роликових ковзанів також є бушинги, які можна змінювати в залежності від ваших уподобань. Вони впливають на швидкість руху роликів.

  • Чим м’якше бушинги, тим більш маневрені роликові ковзани.
  • Чим жорсткіше бушинги, тим жорсткіший поворот.

Стопер

Одним з характерних елементів квадів є переднє гальмо, яке має безліч функцій. Звичайно, гальмо використовується для гальмування, але воно також дозволяє комфортно і безпечно почати рух. Просто відштовхніться від нього, щоб рухати роликові ковзани.

Гальмо можна легко замінити на нове. Обов’язково зробіть це до повного зносу гальма, оскільки повністю зношене гальмо може виявитися незнімним.

Захист

Як мінімум, ми рекомендуємо носити шолом під час катання. Також рекомендується вдягати наручні щитки. Пам’ятайте, однак, що повний захист (тобто зап’ястя, коліна, налокітники та шолом) забезпечить вам найкращий захист та почуття безпеки, що означає найбільшу сміливість під час їзди та швидший прогрес.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *