Як зробити пісню мелодією дзвінка на iPhone

Як зробити пісню мелодією дзвінка на iPhone

Набрид ваш поточний вибір мелодій для айфон 11 б/у? Ми можемо показати вам, як зробити пісню мелодією дзвінка. Це трохи тривалий процес, але не хвилюйтеся — ми допоможемо вам виконати кожен крок. І наприкінці ви отримаєте нову класну мелодію, яку вам буде приємно слухати, коли ваш телефон увімкнеться. Для цього вам потрібно мати програму iTunes і аудіофайл із піснею, яку ви хочете використовувати, на комп’ютері чи зовнішньому диску. Перш ніж почати, переконайтеся, що у вас остання версія iTunes.

1. Знайдіть пісню

Відкрийте iTunes і встановіть будь-які оновлення, якщо буде запропоновано. Пісня, яку ви хочете використати, має бути у вашій бібліотеці iTunes. Якщо ні, перейдіть до «Файл» > «Додати файл до бібліотеки» та знайдіть пісню на комп’ютері чи зовнішньому диску. Клацніть його один раз і виберіть Відкрити. Тепер його буде додано до вашої бібліотеки iTunes. Знайдіть його в iTunes і виберіть.

2. Налаштуйте час

Спочатку прослухайте пісню та визначте, яку частину ви хочете встановити як мелодію дзвінка. Тривалість не повинна перевищувати 30 секунд, оскільки це максимальна тривалість мелодії iPhone. Клацніть пісню правою кнопкою миші та виберіть «Відомості про пісню». Відкрийте «Параметри» та встановіть прапорці «Пуск» і «Стоп». Введіть бажаний час початку та завершення в полях і натисніть OK, коли закінчите.

Далі переконайтеся, що пісню вибрано в iTunes. Перейдіть до «Файл» > «Перетворити» > «Створити версію AAC». Нова версія пісні з’явиться під оригінальною тривалістю, яку ви налаштували. Якщо ви не бачите опцію створення версії AAC, перейдіть до «Правка» > «Параметри» > «Параметри імпорту».Відкрийте спадне меню поруч із «Імпортувати за допомогою» та виберіть «Кодер AAC». Натисніть OK і знову OK, а потім повторіть спробу перетворення.

Налаштування імпорту налаштувань iTunes

Перш ніж продовжити, це гарний час, щоб скинути час початку та завершення на оригінальній доріжці, перш ніж ви забудете. Клацніть його правою кнопкою миші, виберіть «Інформація про пісню» > «Параметри», зніміть прапорці та натисніть «ОК». Якщо ви цього не зробите, пісня відтворюватиметься лише протягом тривалості, яку ви встановили на другому кроці.

4. Знайдіть файл AAC

Тепер вам потрібно знайти файл, оскільки ви збираєтеся змінити його розширення. Клацніть правою кнопкою миші дублікат пісні, яку ви щойно перетворили, і виберіть «Показати в провіднику Windows» (у Windows) або «Показати в Finder» (на Mac). Вас буде спрямовано до вікна, яке містить файл AAC, який буде виділено.

5. Змініть розширення

Тепер вам потрібно змінити розширення на M4R. Щоб зробити це в Windows, розгорніть рядок меню у Провіднику файлів, натиснувши стрілку вниз у верхньому правому куті. Перейдіть до Перегляду та відзначте Розширення імен файлів. Виберіть файл пісні, клацніть його правою кнопкою миші, виберіть Перейменувати та змініть розширення на M4R. Виберіть Так у запиті підтвердження. Щоб зробити це на Mac, виберіть файл і перейдіть до «Файл» > «Отримати інформацію» у Finder. У розділі «Ім’я та розширення» змініть розширення на M4R. У запиті підтвердження виберіть Використовувати M4R.

6. Перенесіть мелодію на свій iPhone

Підключіть телефон до комп’ютера через USB і відкрийте iTunes. Перейдіть до значка iPhone у верхньому лівому куті, щоб відкрити файли на телефоні. Потім виберіть Тони в розділі На моєму пристрої.З папки, де знаходиться файл AAC, перетягніть цей файл у вікно тонів в iTunes. Натисніть «Синхронізувати» та від’єднайте телефон після завершення синхронізації. Цю дію можуть подужати і вживані айфони.

7. Встановіть мелодію дзвінка

На своєму iPhone відкрийте «Параметри», а потім перейдіть до «Звуки та тактильна інформація» > «Мелодія». Тепер знайдіть пісню, яку ви щойно передали (вона має бути вгорі). Торкніться файлу, щоб встановити його як мелодію дзвінка.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *