Які джерела енергії для камінів?

Які джерела енергії для камінів?

Традиційні каміни вимагають відведення диму та входу холодного повітря. Якщо їх немає і встановити їх неможливо, як іноді буває в квартирах, можна вибрати електричний камін або камін на біоетанолі. Ті, хто віддає перевагу дровам, можуть вибрати відкритий камін, але важливо знати, що його ККД становить лише 10-15%, набагато нижчий, ніж у закритого каміна, який гарантує ефективність понад 70%, якщо це дрова, 90% у випадку з пелетами та більше 90%, якщо мова йде про газовий камін. На додаток до камінів, які використовують таке паливо, як дрова, пелети, газ і біоетанол, існують також каміни, що працюють на електриці. Камін на дровах: він більш ефективний, якщо він оснащений подвійною системою згоряння, в якій згоряють дрова, а потім вивільняються гази, таким чином генеруючи більше тепла з меншою кількістю дров, що підвищує ККД (понад 75%) і зменшує викиди забруднюючих газів.

Газовий камін: підключається до газової труби, яка його живить, він не вбудовується в стіну, на відміну від багатьох дров’яних камінів. Кілька виробників пропонують моделі, зовні схожі на традиційні каміни. Камін на біоетанолі: вважається ідеальним рішенням для зменшення рахунків за електроенергію взимку, цей камін портативний, менше забруднює навколишнє середовище, швидко нагрівається, не потребує особливого обслуговування, має хорошу продуктивність і не потребує встановлення фахівцем. Крім того, немає випарів, запахів або втрати тепла. Електричний камін: нагріває інтер’єр кімнати, додаючи шарму завдяки полум’ю, яке імітує полум’я дров. Його використання безпечне, оскільки не виділяє диму та токсичних газів. Він також не потребує особливого обслуговування. Каміни купити ви можете в нашому магазині.

Незважаючи на те, що актуальним трендом є відкритий камін, встановлений у центрі кімнати, як об’єднуючий елемент, символ тепла дому, багато хто віддає перевагу більш екологічному, ефектному, безпечному та простому у використанні варіанту. Коротше кажучи, саме тип використання, який ви збираєтеся використовувати для свого каміна, буде керувати вашим вибором.Сильною стороною закритого каміна є його теплова потужність. Він нагріває майже в десять разів більше, ніж відкритий камін із учетверо меншою кількістю дров, а вогонь триває втричі довше. https://kaminmarket.com.ua/ допоможе знайти якісний камін на ваш смак та бюджет. Відгуки підтверджують якість.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *