Битва класиків педагогіки: Чиї ідеї віддзеркалюють ваш світ?

«Виховують усі: люди, речі, явища. Але перш за все і найдовше — люди. З них на першому місці — батьки й педагоги». Впізнали автора цитати? Якщо ні, пропонуємо зазирнути в скарбницю мудрощів від геніїв української та світової педагогіки. Вони не тільки вплинули на розвиток освітніх систем, а й змінили на краще мільйони дитячих життів. Чимало думок відгукнуться і вам, варто лише відкрити серце. Бонус — цікавий тест.

Ідеї Сухомлинського вражають сучасністю: 6 цінних порад вчителям

Вчителеві треба берегти серце й нерви, але як? У нашій статті знайдете цінні поради від зірки української педагогіки Василя Сухомлинського. Як бути не вчителем, а мудрим вихователем? Як керувати увагою дітей? Як педагогу не перетворити власну сім’ю на школу в мініатюрі? Що найдієвіше в роботі з «важкими» учнями? Ви здивуєтесь, наскільки сучасними є погляди Василя Олександровича! 

Читати далі

Шалва Амонашвілі в Києві: «Дистанційне навчання показало вчителів «навиворіт»

Нам пощастило жити в один час із класиком світової педагогіки Шалвою Амонашвілі. Раз на кілька років він приїздить разом із сином Паатою до Києва, щоб поспілкуватися з учителями, дати мудрі поради та настанови. Кілька місяців тому Шалва Амонашвілі розповів українським освітянам, як зробити дистанційне навчання по-справжньому живим, що допоможе викорінити булінг у школах та як вчителям знаходити спільну мову з батьками. Гарантуємо, ви дізнаєтеся багато нового й натхненного.

Читати далі

Тест: Хто ви з видатних українських вчителів?

Пропонуємо пройти цей легкий фановий тест і дізнатися, хто ви з найвидатніших українських педагогів. Цікаво, ви здивуєте самих себе чи й так здогадуєтеся про результат? Хутчіш до початку тесту:) 

Читати далі

Антибулер Антон Макаренко: 20 цитат класика світової педагогіки

Ще три десятиліття тому ЮНЕСКО визнала Антона Макаренка одним із чотирьох найбільш знакових авторів, що сформували спосіб педагогічного мислення у XX столітті. Його ім’я ставлять на рівні з Марією Монтессорі, Джоном Дьюї та Георгом Кершенштейнером. Так, методи Антона Семеновича розходяться з постулатами гуманістичної педагогіки. Проте це не означає, що треба відгородитися від усіх його думок та ідей: багато з них несуть космічну глибину та цінність. Зібрали для вас 20 крутих і актуальних цитат непересічного педагога.

Читати далі

Чому діти не слухаються і як із цим бути? Порадник Маршала Розенберга

Письменник і педагог Маршал Розенберг створив метод ненасильницької комунікації. Тож якщо хочете дізнатися, що потрібно для мирного і творчого спілкування в сім’ї та на роботі — ця стаття для вас! Дізнаєтеся також, як відділяти оцінки від фактів і говорити з людьми так, щоб вони вас не просто слухали, а й чули. Як бонус — лайфхак про те, як спілкуватися з дітьми, щоб вони ділилися своїми думками та переживаннями. 

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *