Дитина в безпеці: 7 статей для сучасних батьків

Як захиститися від кліщів? Які правила в побуті має знати дитина, аби не потрапити в халепу? Що перевірити, якщо дитина за часів пандемії їде до літнього табору? Як убезпечити підлітка від токсичних стосунків? Усе це та ще більше читайте в найкращих матеріалах червня від Osvitoria.Media за версією редакції.

Не заважайте дитячому креативу: 9 батьківських помилок

Креативність теж може бути під загрозою через звичайнісінькі помилки, які так легко зробити. Тож перш ніж записувати дитину на диво-техніки розкриття здібностей, які чимало психологів ставлять під сумнів, варто перевірити, чи нічого не глушить паростки творчості? Щодня пам’ятайте 9 простих підказок, і природні здібності дитини почнуть розкриватися.

Читати далі

Щоб не сталося біди: 5 правил користування газом, які має знати кожна дитина

Що дитина має знати про користування газовою плитою? У якому віці дозволяти підходити до неї? У якому разі батьки, які дбають про безпеку малечі, мають негайно звертатися до майстрів?

Читати далі

Тест для батьків: Чи готова ваша дитина до школи?

Ідеться не про те, чи вміє дитина читати або рахувати, а про фізичний, психологічний та особистісний аспекти — чи вміє концентруватися, спілкуватися з людьми, чи не боїться ставити запитання. Інакше дитина не зможе почуватися в школі комфортно та безпечно. «Чому дитина не контактує з однолітками?», «Чому дитині не цікаво те, що їй розповідають вчителі?» Якщо не хочете, аби ці питання стали вашою реальністю, перевірте готовність до школи за допомогою унікального тесту, який ми розробили разом із сімейною психологинею та експерткою «Освіторії» Катериною Гольцберг.

Читати далі

Кліщі, борщівник та гадюки: чого не варто боятися, ідучи в похід із дітьми

Літо — час пригод, піших походів у гори та ночівель просто неба. Такі подорожі часто супроводжуються страхами: а що як дитину вкусить енцефалітний кліщ? А що як натрапимо на отруйних змій? Батьки, зберігайте спокій: ми склали рейтинг із 5 найпоширеніших небезпек українських лісів і зібрали наукові факти про те, чого не варто боятися.

Читати далі

Погана репутація в дитини: що робити?

Погана репутація дитини сама не зникне. Її треба позбуватися, якщо ви переконані, що у вас не маленький бешкетник, немає якихось особливих проблем, а просто так склалося, що від вашого сина чи доньки не очікують нічого доброго. І навіть звинувачують «за компанію» у тому, чого ваша дитина точно не могла зробити. Батьки можуть допомогти відновити «чесне ім’я» дитини.

Читати далі

7 нових стандартів літніх таборів: Що перевірити, відправляючи дитину на відпочинок

Безпечна організація літнього відпочинку для дітей за часів пандемії, звісно, має свої особливості. Тож варто знати, чого саме ви очікуєте (у цьому допоможуть поради експертки), проконтролювати та бути спокійними за свою малечу.

Читати далі
Як батькам помітити, що підліток потрапив у токсичні стосунки

Токсичні стосунки так само небезпечні для душевного здоров’я, як токсини — для фізичного. Зниження самооцінки, постійне почуття провини та емоційне виснаження — ось головні наслідки для людини, а тим паче вразливими будуть підлітки. Як батькам помітити, що дитина чи підліток загрузли в нездорових взаєминах, і як допомогти вийти з них?

Читати далі

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *