Як вчителю залучити до роботи штучний інтелект

Штучний інтелект вже перейшов із фантастичних книжок до реального світу. І вчителю, який хоче іти в ногу з часом, не варто його ігнорувати. Як залучити до роботи такого дивного асистента, навіть якщо у школі немає сучасних гаджетів? Що корисного взяти на повсякдень та які ризики врахувати? Зібрали для вас практичні статті та дослідження про штучний інтелект та освіту. 

ChatGPT доступний в Україні: що це таке і як він змінить освіту?

Про ChatGPT пишуть, що він може згенерувати що завгодно: наукову працю, статтю, написати та виконати контрольну чи іспит. Але чи якісною буде ця робота? Пояснюємо, як працює ChatGPT та чи правда, що цей  новітній чат-бот здатен залишити вчителів без роботи?

Читати далі

Зробіть ChatGPT своїм асистентом: як учителю використовувати штучний інтелект для уроків

Напевно, вже всі охочі запитали в чат-бота про закінчення війни та попросили процитувати Шевченка. Але використовувати новітні технології варто і на користь. Чимало корисних порад про те, як застосовувати ChatGPT на уроках. А також відповідь самого чат-бота, чи зможе він колись замінити вчителів.

Читати далі

Школа має бути драйвовим місцем, і штучний інтелект допоможе в цьому

Що таке штучний інтелект? Як він уже змінює навчання та освіту? Чи є його відповіді плагіатом? Експерт радить, як використати штучний інтелект, щоб навчання стало захопливішим.

Читати далі

Робот-психіатр: новий винахід британських учених

Нові технології здатні допомогти не лише навчати дітей, але й виявляти у них психологічні проблеми, аби вчасно надавати допомогу.  Британські вчені навчили робота виявляти у дітей ментальні недуги — симптоми депресії та тривожного розладу. 

Читати далі

Як штучний інтелект може допомогти освіті

Як штучний інтелект розробляє персоналізований навчальний план для кожного учня в класі, як він дбає про інтернет-безпеку дитини краще, ніж батьківський контроль, та які небезпеки можливі при використанні його в освіті. 

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *