Домой Статті Як зробити читання модним трендом серед дітей?

Як зробити читання модним трендом серед дітей?

185
0

Ваша дитина не любить читати? Тоді ми глибоко стурбовані, адже освітні експерти стверджують: навички читання дуже впливають на загальний рівень успішності дитини з усіх інших предметів. Навіть більше, глобальне дослідження школярів показало: діти, що читають для задоволення, мають вищі бали з математики і природничих наук, ніж ті, що не люблять літературу. Тож хутчіш читайте про найдієвіші методи заохочення до читання і беріться за книжки разом зі своїми дітьми!

Як заохотити дітей до читання

Найкращі вчителі України зустрілися на «Книжковому Арсеналі» з ініціативи громадської спілки «Освіторія». Вони розповідали про проєкти та флешмоби, які проводять в їхніх школах, щоб література стала ближчою до учнів, і вони виростали змінотворцями.

Читати далі

25 способів «підсадити» дітей на книжки

Як захопити дитину читанням, радить Олена Павлова — шеф-редакторка «Освіторія.Медіа» та авторка комікс-кота Інжира — найкнижковішого кота України.

Читати далі

Чому діти втрачають інтерес до навчання?

Ми звикли сприймати читання як предмет, який викладають у початковій школі. Міжнародне тестування PISA у 2018 році поглиблено досліджувало рівень читацької грамотності у 15-річних підлітків. За результатами тестів, майже 26 % українських учнів не досягли базового рівня в читанні. Що це означає і як читання впливає на успішність учня загалом? Професорка соціології в University of New Brunswick у Канаді та співавторка програми PISAD (PISA for Development) Лучія Трамонте вважає, що учень зі слабкими читацькими навичками не зможе стати сильним в інших предметах.

Читати далі

Менше сексу і повчань: про що цікаво читати підліткам 

Літературна студія для підлітків «Майстерня історій» заснувала щорічну премію «Навиворіт». Нею відзначатимуть найкращі українські та зарубіжні підліткові книжки. До складу журі конкурсу увійшли підлітки від 13 до 17 років. На презентації у Ґете-Інституті вони розповіли, чого бракує підлітковій літературі і чого в ній забагато.

Читати далі

Як викликати дитячу книгозалежність? 

Знайомство та спілкування з книжками дорослі можуть зробити для дитини ритуалом — варто лише прислухатися до наших простих порад!

Читати далі

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here