Кінець навчального року: як усе встигнути

Кожен, хто навчався у школі, пам’ятає: найважчі дні — перед літніми канікулами, коли фізично ти ще за партою, а подумки — десь біля річки. І лише вчителі знають, яким же тягарем стають ці дні для них! Окрім тієї самої жаги відпочинку, ще й паперова робота, й проведення підсумкових занять та контрольних, виставлення, часом з додатковим стресом, оцінок… Забрали для вас все, що допоможе протриматися. Відпустка вже не за горами!

Учні випрошують оцінки: як вчителю витримати тиск?

Підбиваємо підсумки, виставляємо оцінки, а учні не згодні або не задоволені ними. Як вчителю витримати тиск учнів? Що робити? Як коментувати навчальні результати й не переходити межу професійної етики?

Читати далі

60 фраз-мотиваторів замість «Молодець», які виручать кожного вчителя

Підбиваємо підсумки року: якщо пригадати, знайдеться, за що похвалити кожну дитину.  Але щоденне «молодець» — замало для такого урочистого моменту. Та й мало що значить для учня. Які слова мотивуватимуть? Зібрали для вас альтернативні варіанти вчительського фідбеку. 

Читати далі

Література як тренажер життя: підсумковий урок за рік

Ця «шпаргалка» — не лише для вчителів літератури. У часи інтеграції та міжпредметних зв’язків бесіду про прочитані за рік книжки можна вивести й на історичні висновки, й на розмову про мистецтво, й про особливості української мови, й про екологію. У цьому складеному досвідченими педагогами крутому підсумковому уроці вже закладена інформація з медіаграмотності та протистоянню стресу. А це у наші часи школярам будь-якого віку не завадить!

Читати далі

Як заповнити класний журнал швидко і без нервів: 10 підказок

Зізнайтесь чесно: ви теж не любите годинами заповнювати класний журнал. Мало кого надихає паперова робота. А наприкінці року нюанси ведення журналу особливо актуальні. Проста інструкція експертів для педагогів початкової школи, як заповнити журнал швидко, без нервів та якісно.

Читати далі

Як зменшити стрес учнів наприкінці навчального року?

Підсумкові контрольні, семестрові бали, доздавання робіт — усе це викликає стрес у школярів. А якщо ще й помножити це на дистанційне навчання, виходить ще більше тривоги. Ми поговорили із психологами про те, як допомогти учням знизити стрес наприкінці навчання.

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *