Літня педагогіка: відірвати від ґаджетів та відпустити гратися

Літо диктує свої правила і власну педагогіку також. Адже коли стільки можливостей навкруги, коли природа буяє і, здається, на кожного чатують драйвові пригоди, будувати дім у Minecraft — точно не вихід. Батьки здивуються, але повторювати уроки або писати прописи теж не час. Що ж не можна пропустити влітку? 

Заберіть у дітей смартфони і дайте понудьгувати, принаймні влітку!

Діти справді проводять більше часу за ґаджетами влітку. А справжнім викликом для батьків є пошук балансу між екранним часом та офлайн-активністю. Як подати приклад дітям в тому, як поводитися з ґаджетами? Як влаштувати детокс? Чому нудьгувати — це корисно?

Читати далі

Відправляйте дітей на вулицю: чому діти мають гратися без нагляду дорослих?

Останнім часом психологічне здоров’я підлітків у багатьох країнах (й Україні, зокрема) рік за роком погіршується. Сучасні підлітки просто не здатні до іншої комунікації, бо дещо важливе втратили у дитинстві: вільні прогулянки. Як треба грати дитині, аби зростати успішною людиною? Чому гра з мамою у ляльки або шахи не задовольняє важливу потребу? Зібрали для вас способи розрадити дитину. 

Читати далі

Дозвольте дітям бути брудними і щасливими

Налякана дитина у забрудненій новій куртці — типовий образ для нашого суспільства. Та чи варто так сильно турбуватись про те, щоб дитина завжди була чепурною та чистою? Адже гратися у траві та бігати по калюжах — така чудова забава для дітлахів. Ми розпитали кількох мам про те, як ставляться до порядку та охайності батьки в різних країнах світу. Та чому варто дозволити дітям бути брудними та радісними.

Читати далі

Готуємо літні десерти разом з дітьми: прості рецепти корисних солодощів

 Спільне приготування солодощів — чудова можливість побути разом та навчитись чогось нового. А у сезон ягід та фруктів десерти можуть бути ще й корисними. Ми в «Освіторія.Медіа» вирішили поділитись рецептами літніх солодощів, які готуємо для себе та дітей.

Читати далі

Якщо вдома шило-школяр: 6 порад батькам від пластунів

 Поки дорослі спілкуються, діти просто шаленіють від нудьги. Якщо у вас вдома також є шило-школяр, ця стаття точно для вас. Поради, як провести активне літо разом з дитиною, випробувані пластовою виховною системою.

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *