Прогулянки на карантині: 12 мобільних додатків, які розважать дітей

Зображення: ouch.pics

Нині, після певного послаблення карантину, можна гуляти з дітьми в парках та інших зелених зонах. Але турботливі батьки навряд чи дозволять звичні раніше ігри: у пісочку на майданчику, з усілякими камінцями та паличками через загрозу вірусу. Що ж можна робити, аби в парку про профілактику не забувати, але при цьому діти могли весело гратися? На допомогу прийдуть гаджети.

Мобільні додатки для розпізнавання побаченого

Діти не знають, яке листя в дуба, а яке в клена? Не розпізнають, чиї сліди на землі, окрім відбитків кросівок? Саме час дізнатися більше про довколишню природу.

Seek слугує для розпізнання тварин і рослин за фотографіями. Щоб запустити програму, досить навести камеру на незнайому квітку чи дерево — і програма за допомогою системи розпізнавання зображень видає довідку про об’єкт у кадрі. У базі програми — понад 30 тисяч видів тварин і рослин, які задовольнять цікавість юного любителя природи.

PlantNet — найкращий безкоштовний додаток для визначення рослин за фото. База даних програми містить понад 4100 звичайних рослин. Декоративних тут немає — лише ті, що ростуть у полі чи лісі. Додаток аналізує фото і видає докладну інформацію.

Song Sleuth допомагає розпізнавати голоси птахів. Тільки-но програма завантажиться, вона почне захоплювати звук, відображаючи його на спектрограмі. Натисніть «Record», коли птах заспіває, а потім «Stop», коли зібраного аудіоматеріалу буде досить. Програма навіть дає змогу позбутися сторонніх шумів. Видає список можливих варіантів залежно від місця розташування. Окрім птахів розпізнає голоси жаб і деяких поширених у містах тварин (наприклад, білок).

Мобільні додатки для дослідження природи

Скільки нового можна побачити у звичайному! Дивитися на зоряне небо і «читати» його, спостерігати за ритуалами комах — хіба це не диво?

AR-ігри на свіжому повітрі

Якщо ловити на вулиці покемонів, час минає швидко, усім весело і діти не сумуватимуть без гри в пісочку.

Jurassic World Alive — гра про динозаврів. Завдання — піклуватися про доісторичних підопічних. Коли ж вони подорослішають, починаються бої динозаврів.

AR Dragon — якщо попередня гра занадто доросла, то цей симпатичний дракончик підійде учням початкової школи. Усе працює за принципом тамагочі. Віртуальний симулятор догляду за домашнім улюбленцем включає чимало дій: харчування, сон, ігри, навчання. Тваринка зростатиме на ваших очах. А бачити її дитина буде звісно ж там, де ви гуляєте, у знайомих реаліях.

Harry Potter: Wizards Unite — під час прогулянки можна легко потрапити до замку Хогвартс і познайомитися з паралельним світом магії. Вам доведеться знаходити її сліди і вберігати від людського ока (маглів). Ви зможете практикуватися в парку в різних магічних професіях — «Аврор», «Магіолог» та «Професор». Чарівна паличка може діяти зовсім поруч з вами. І це перетворить нудну прогулянку на сповнений вражень епізод життя.

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *