Сценарії уроків: урок у стилі Wednesday, експериментами, досліди

Кожен учитель мріє проводити уроки, що підвищують мотивацію, робить засвоєння знань захопливим, різноманітним і доступним. Ви можете не ламати голову над сценаріями та ідеями принаймні цього разу — обирайте формат та занурюйтесь у освітньо-розважальні пригоди разом із учнями. Кожен з уроків допоможе дітям відчути драйв і усвідомити, що результат залежить тільки від них, натренує творчі здібності, пам’ять та увагу. 

Урок у стилі серіалу Wednesday: Ваші учні проситимуть повторити його знову

А ваші діти та учні також дивляться серіал «Wednesday»? Дівчата повторюють нуарні й аскетичні образи Венздей, заплітають волосся в тугі косички й щосили намагаються не кліпати, коли знімають відео її дивацьких танців у TikTok. Та що там казати, хлопці теж не цураються танцювати в стилі Венздей. Отже, час і вам бути у тренді! «Освіторія» разом із вчителями-новаторами накреативила ідеї завдань для уроків із літератури, біології, хімії, фізики та англійської мови у стилі культового серіалу. 

Читати далі

Навчання розвагою: 5 ігор за методом Edutainment

Edutainment — неологізм, який складається з англійських слів education та entertainment — навчання та розвага водночас. Завдяки ед’ютейнменту учні початкових класів отримують знання під час ігрових занять. Як же впроваджувати навчання грою в шкільні будні? Навчимося проводити в класі неймовірні круті ігри «Телеграми», «Алфавіт», «Спіймай, якщо можеш» та багато інших. Все тут:

Читати далі

Прості STEАM-проекти в класі: 3 ідеї, що сподобаються школярам будь-якого віку

Як перетворити звичайний шкільний кабінет на творчу лабораторію? Як цікаво пояснити складні наукові принципи школярам та захопити їхню увагу протягом уроку? Допомогти в цьому зможе освітній підхід STEM, зокрема, окремий його напрямок STEАM. «Освіторія» пропонує покрокову інструкцію для створення шкільних STEM-проектів з оптики — віртуальної 3D-реальності, кольорових тіней і калейдоскопа.

Читати далі

7 видовищних дослідів із хімії від зіркового вчителя Гліба Репіча

Вчитель хімії, фіналіст Global Teacher Prize Ukraine 2021 та зірка TikTok Гліб Репіч обожнює досліди. І не прості, а чудернацькі, захопливі та в хорошому сенсі скажені! І запевняє: без них діти швидко знудяться на уроці. Тож разом із Глібом підготували добірні експерименти — від приготування молекулярної ікри та «сліз Герміони» до видобування кофеїну та виверження мінівулкана. Уперед, до пригод!

Читати далі

Три гри-енерджайзери для середньої школи

Чи стикалися ви із ситуаціями, коли учні переставали сприймати матеріал, бо втомилися? То як за кілька хвилин активізувати клас і поновити сили дітей, щоб вони з натхненням продовжили день у школі? Пропонуємо скористатися енерджайзерами, які не лише задовольнять потребу в русі та фізичній активності, а й дадуть змогу проявити винахідливість та креативність під час виконання завдань.

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *