Новітні технології не повинні бути клопотом для освітян. Навпаки — вони можуть розвантажити вчителів від рутинної роботи. Зібрали для вас матеріали про технологічні новинки й те, як ними вже користуються педагоги інших країн.
Коли освіта та цифрові технології — одне ціле: Що нового чекає на українську освіту?
Із кадровими змінами в уряді на нас чекають зміни і в освіті. Відтепер міністерство освіти та науки, яке очолив Оксен Лісовий, тісно співпрацюватиме з Михайлом Федоровим, віцепрем’єр-міністром із інновацій, розвитку освіти, науки та технологій. Що нового чекає на українську освіту? Та де ще у світі злиття сфер освіти і технологій дало проривні результати? Зібрали для вас кейси успішної диджіталізації освіти урядами різних країн.
Читати далі
Що полегшить життя вчителям та учням: найкращі інновації 2023 року
Після глобального переходу в онлайн сучасну освіту неможливо уявити без цифрових технологій. Які інновації полегшать життя вчителям і зекономлять їхній час? Які платформи перетворять навчання на захопливі відкриття? Та які інструменти допоможуть з навичками читання і рахування? Зібрали для вас найкращі продукти й технології для навчання та викладання з рейтингу HolonIQ 2023 року.
Читати далі
Яку роботу вчителя може виконати ChatGPT: робимо ШІ своїм асистентом
Яку вчительську роботу можна перекласти на ChatGPT? У Великій Британії кожен третій учитель уже користується штучним інтелектом, щоб розвантажити себе. На Серпневій конференції 2023 засновник студії онлайн-освіти EdEra Ілля Філіпов провів майстерку з використання штучного інтелекту в освіті. Записали для вас поради, як ШІ може полегшити роботу вчителів. А також приклади ефективних запитів до ChatGPT.
Читати далі
Це написав учень чи штучний інтелект: як «спіймати» ChatGPT в домашніх завданнях?
З появою ChatGPT у вчителів виникло логічне запитання: чи не буде він виконувати роботу замість учнів? Тож тепер, окрім перевірки на списування з інтернет-джерел, вчителі намагаються ще й визначити, чи не користувалися діти ШІ. Як розпізнати в учнівських роботах ChatGPT? Як учителю реагувати на його використання? Про це ми розпитали засновника студії онлайн-освіти EdEra Іллю Філіпова. А також дослідили, як ставляться до проблеми використання штучного інтелекту вчителі зі США.
Читати далі
Приручити ChatGPT: створюємо правильний запит та використовуємо на уроках
Нові технології можуть стати хорошим помічником для вчителів, взявши на себе рутинну роботу. Ми подивилися гайд по використанню ChatGPT та зробили короткий конспект про те, як давати йому коректний запит. А також поспілкувалися з освітянкою Яніною Хіжінською. Вона розповіла, як можна використати чат-бот на уроках.
Читати далі
Поділитися цією статтею
Источник: www.osvitoria.media