Домой Діти «Боялась навіть глянути»: у Рівному матері недоношених діток розповіли про своїх крихіток

«Боялась навіть глянути»: у Рівному матері недоношених діток розповіли про своїх крихіток

183
0

Анна Яцук, Олександр Бойко

Розміром з долоню. На Рівненщині щороку більшає недоношених дітей. А все через хвороби жінок. Вади серця, нирок та інші недуги, не дають вагітним доносити дитину повний термін. Щоправда медики навчились виходжувати діток вагою від 500 грамів. Напередодні Міжнародного дня передчасно народжених дітей, показали крихіток і розповіли про них.

Свої перші звуки подає малесенька дівчинка. Її вага трохи більше кілограму. Вона одна з двійняток. Народилась чотири дні тому. Її сестричка ще у реанімації. А дану "нетерплячку" вже перевели у відділення недоношених новонароджених діток, обласної дитячої лікарні.

А це Давид. Хлопчик народився у кінці жовтня, з вагою 1 кілограм 600 грамів. За кілька тижнів малюк поважчав на 250 грамів.

Богатирем у палаті є Дмитрик. Вага хлопчика 2 кг.700 грамів.

Народився хлопчик з вагою 960 грамів. Мама пригадує, що боялась навіть глянути на сина.

Жінка народила хлопчика на 27 тижні вагітності. Маля вже більше двох місяців перебуває у лікарні. Набрав вже хорошу вагу, але ще має проблеми із самостійним диханням. Дмитрик 11- та дитина у мами.

Щороку у відділенні недоношених новонароджених дітей, обласної дитячої лікарні виходжують до 250 малюків. "Нетерплячок" з кожним роком більшає.

Найбільше у групі ризику малюки з вагою від 500 грамів і до кілограма. Але завдяки спеціальному обладненню, догляду та лікам — 90 відсотків "нетерплячок" рятують.

Недоношеність — не вирок, переконують медики. Але все ж радять вагітним берегтись і дбати про себе і свого майбутнього малюка.  

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here