Відколи осиротів поп-король російської естради, минуло понад півроку, але у спадок артист так і не вступив.
Після смерті 93-річного Бедроса Кіркорова єдиним спадкоємцем є його син Філіп, пише кореспондент мережевого видання Белновости.
Чому Філіп Бедросович тягне зі вступом у спадок, в інтерв'ю KP.ru розповів адвокат Олександр Добровінський.

Юрист прямо послався на те, що вступати чи не вступати у спадок – «це рішення Філіпа Кіркорова», тобто його особисте життя.
За словами Добровинського, на поминках батька артист виголосив дуже зворушливу промову.
Найголовніше, що Пилипу залишив його батько — «це пам'ять про найсвітлішу і найблагороднішу людину», яку він знав у житті.
Після слів про те, що «більшого після себе тато залишити не міг», на очах присутні були сльози, стверджує Олександр Добровинський.
Проте російське видання повідомляє, що Бедрос Пилипович залишив синові дві квартири у Москві на Земляному валу, а також будинок у Болгарії.
Що стосується земних причин, що перешкоджають оформленню нерухомого майна, то в ЗМІ несподівано з'явилося повідомлення про невирішені фінансові зобов'язання покійного.
Нібито проти Бедроса Кіркорова податкова подала позовну заяву.
Нагадаємо, що Кіркоров Бедрос Пилипович помер 18 березня цього року у віці 93 років через зупинку серця.
Читайте також
- Алек Болдуїн потрапив у ДТП: мало не врізався у сміттєвоз, машина некруто
- «Королеві марафонів» Олені Бліновській пом'якшили вирок: найближчим часом вона вийде із СІЗО