Мама місячного хлопчика капала зеленку на “пустушку”. Дитина потрапила до лікарні з сильними опіками

Автор фото, Getty Images

У львівській дитячій лікарні "Охматдит" розповіли про випадок із зеленкою, через який ледь не закрили весь заклад на карантин.

Інцидент стався минулої п'ятниці, коли до відділення для дітей до трьох років привезли одномісячного хлопчика.

Лікарі були шоковані побаченим, розповідають в "Охматдиті": "Картина вразила навіть досвідчених лікарів – у дитини не було живого місця у ротику, одна суцільна рана з нальотом! Дитина навіть плакати не могла через осиплість голосу".

До закладу одразу ж викликали інфекціоністів – разом з іншими лікарями вони оглядали хлопчика, розпитували маму про різноманітні деталі, але тривалий час усе одно не могли зрозуміти, що є причиною виникнення опіків.

  • У Києві вчительку звинуватили у "побитті дитини з аутичним розладом". Що відомо
  • Охматдит "не пустив" маму в реанімацію до 4-річного сина, хлопчик помер. Що кажуть в лікарні

Єдиним можливим діагнозом, який запідозрили лікарі, була дифтерія. А це означало б, що весь заклад потрібно зачиняти на карантин.

Не виключено, що керівництво лікарні пішло б саме на такий крок, якби завідувачка відділення вчасно не побачила на столі "щось зелене" – це була "пустушка".

На запитання лікарки, чому "пустишка" зелена, жінка відповіла, що місцевий педіатр рекомендувала їй капати "зеленкою" від молочниці на дитячу соску.

"Сказати, що у педіатрів був шок – це нічого не сказати. Виявляється, від частого застосування "зеленки" малюк отримав сильний опік слизової", – коментують ситуацію в "Охматдиті".

Наразі не зрозуміло, чи дійсно мама діяла за порадою лікарки, чи просто вирішила виправдати себе, зіславшись на нібито її рекомендацію.

Після надання допомоги малюка із мамою відправили додому. Жінка, розповідають в лікарні, пообіцяла більше не експериментувати з "зеленкою".

Источник: www.bbc.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *