Домой Діти Рівненчан закликають вакцинуватися проти грипу

Рівненчан закликають вакцинуватися проти грипу

160
0

Людмила Кнапець

За минулий тиждень 5382 жителів Рівненщини захворіли на гострі респіраторні інфекції. Серед них 3950 (73,4%) дітей. Було госпіталізовано 149 хворих, з них 123 дитини.

За словами спеціалістів Рівненського обласного лабораторного центру, захворюваність знаходиться на сезонному рівні. В жодному районі (місті) захворюваність не перевищила порогові значення.

Зараз, вважають лікарі, найбільш сприятливий час, щоб захистити себе від грипу. З початку жовтня 3245 жителів області вже подбали про свій захист та зробили вакцинацію проти грипу. Найактивніше щеплюються медичні працівники, в області 999 медиків вакцинувались проти грипу.

Ми поцікавилися у рівнян, чи вакцинуються вони проти грипу.

Ми збираємося вакцинуватися проти грипу всією сім’єю, вакцини вже закуплені. Вже вакцинувалися від дифтерії, а завтра плануємо від грипу, якщо все буде добре, — розповіла мама трьох хлопчиків Наталія Виногородська.

Я планую вакцинувати донечку проти грипу, — каже Дана Антончук.

Останнім часом прослідковується тенденція, коли рівняни вакцинуються цілими сім’ями.

В Управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА повідомляють, що наразі в міських аптеках можна придбати два види вакцин: Ваксігрип-Тетра(Франція) та ДжіСі Флю(Південна Корея). Ваксігрип – чотирьохкомпонентна вакцина, тому може захистити від чотирьох видів вірусу грипу. Корейська – трьохкомпонентна, убезпечить від трьох вірусів грипу.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here