Рівненський пенсіонер проти “Рівнеобленерго”: то ж як правильно показники подавати?

rivne1.tv

Що робити коли приходять неправильні платіжки? З таким питання до журналістів телеканалу “Рівне 1” звернувся місцевий пенсіонер. Ми вирішили йому допомогти. У чому власне проблема, далі в сюжеті?

70-ти річний Андрій Левчук звернувся до журналістів телеканалу «Рівне 1».Чоловік скаржиться: в платіжках, що надсилають йому для сплати за електроенергію вказані суми, які відрізняються від його показників.

Я рахую, що вони допустим в одному місяці уменшають показники лічильника. Не дивлячись на мої смс-ки, що смс-ки є в каждий квитанції. І на який рахунок, особовий рахунок в мене тоже є тут. Якщо мені показують, що по смс-ки я должен отправлять показники лічильника, то тут і написано в РОЕК, що новий рахунок особовий. Якщо я отправлю, як вони мені рекомендують на старий обленерго, то тут нічого не сказано в який.

Рівнянин неодноразово звертався в Рівнеобленерго, проте, відстоявши трьохгодинну чергу, зрозумілої відповіді так і не отримав.

Мені кажеться не тільки до мене так відносяться, а й до всіх, – каже пенсіонер.

Плутанина виникла після зміни постачальника електроенергії на Рівненщині. Багатьох споживачів насторожила зміна особового рахунку, тому передача показів стала складнішою, особливо для людей пенсійного віку. Речниця «Рівнеобленерго» Алла Ліхачова каже, можлива ситуація , коли показники передані некоректно.

Можливо дані були введені некоректно, саме тому і ця інформація не надійшла до нас. Або показники лічильника взагалі не передаються і вони до нас не надходять.  Можливо, що не вносилися показники лічильника, ми проаналізували особовий рахунок споживача про якого йдеться. В нього показники лічильника востаннє були передані 31 серпня. Ну відповідно так довго вони не передавалися, можливо у споживача там виникали якісь зміни у споживанні чи він більше споживав чи менше, відповідно рахунки ТОВ РОЕК формувало вже на основі середньо-добового споживання цього споживача.

Вся проблема в тому, що чоловік неправильно передавав інформацію за допомогою смс. Якщо це робити за допомогою повідомлення, то потрібно дотримуватися рекомендацій щодо передачі показників.

Має бути вказаний особовий рахунок – це дев’ятизначний код абонента, без усяких нулів на початку. Потім пробіл і показник лічильника. Якщо там буде якась кома чи крапка чи зайвий пробіл, то на жаль система вже не сприймає цієї інформації.

Передати дані можна й іншими способами, за допомогою viber-боту, на телефони кол-центру, в абонентських відділах, а також в ЦНАПі працює фахівець, що приймає показники.

Ми з Андрієм Якимовичем домовилися, що в останній день, цього місяця – листопада він вже в коректній формі надішле смс-ку на Рівнеобленерго. Ми з ним зідзвонимося і перевіримо чи цього разу вже до нас надійде ця смс-ка. Сподіваємося, що якихось непорозумінь цього разу не виникне, так? І до нас ці дані вже надійдуть.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *