У Каліфорнії двійнята народились у різні роки

Автор фото, NATIVIDAD MEDICAL CENTER

У Каліфорнії двійнята народилися з різницею у 15 хвилин, проте у різні дні, місяці та навіть роки. Хлопчик – 31 грудня 2021 року, а його сестричка – вже 1 січня 2022 року. Про це повідомив у фейсбуці медичний центр Natividad.

"Це божевілля, що вони двійнята, але мають різні дні народження", – каже мама малюків, яких назвали Альфредо та Айлін, Фатіма Мадрігал, повідомляє People.

"Я була здивована та щаслива, що донька народилася вже після півночі", – додає жінка.

Її син Альфредо народився у передноворічні хвилини, а донька Айлін – вже у Новому році, хоча й всього лише за 15 хвилин після братика.

У медичному центрі заявляють, що такий збіг – велика рідкість.

Доктор Ана Абріл Аріас, сімейний лікар з медичної групи Natividad, додає: "Це, безумовно, одні з найбільш пам'ятних пологів у моїй кар'єрі".

"Було неймовірно приємно допомогти цим малюкам безпечно прибути сюди у 2021 та 2022 роках", – сказала вона.

  • Суперництво між братами і сестрами. Чи зникає воно з віком
  • Три максимуми на двох: як двійнята з Луцька набрали рекордні бали за ЗНО

За даними Центру з контролю та профілактики захворювань (CDC), щороку в Сполучених Штатах народжується 120 тис. близнюків. Це трохи більш як 3% від усіх пологів, зазначає організація.

Альфредо й Айлін уже мають двох старших сестер та братика. Мадрігал сказала, що її старший син в захваті від того, що має брата, решта членів їхньої родини також раді зустрічі з новими поповненнями.

Источник: www.bbc.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *