У Рівному пройшов щорічний турнір з боксу

Ілля ТОМАШЕВСЬКИЙ Денис ЧИЖ

Турнір пам’яті. У Рівному пройшов щорічний відкритий обласний турнір серед дітей та підлітків “Юний Спартаківець” присвячений пам’яті видатних тренерів з боксу. Всього змагання зібрали близько 60 учасників з міст та областей.

Уже в четверте Рівне проводить відкритий обласний турнір серед дітей та підлітків "Юний спартаківець" в честь таких відомих тренерів як: Михайло Бойків, Анатолій Яндала, Віталій Мартиненко, Володимир Нижній та Павло Дмитрієв. Ці люди виховали не одну плеяду боксерів відомих не лише на Рівненщині.

Ми просто не могли не проводити ці турніри, знаючи які прекрасні тренери працювали у нас на Рівненщині … Турнір я вважаю цього року, з кожним роком він набуває своєї сили, набуває своєї вагомості, набуває популярності. Будемо надіятися чим далі він стане не лише відкритим обласним, а можливо і українського масштабу, а може дожевемо до тих часів і європейського масштабу. Дай Бог, – каже голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" Василь Шевчук.

Видатні тренери у 70, 80 та 90-ті роки минулого століття кували славу обласного боксу. Сьогоднішні дитячі тренери з боксу є вихованцями саме тих тренерів яким і присвячений турнір.

Ми завжди готуємося, ми завжди готові виступати на любих турнірах. До цього турніру готувалися тиждень-два. Бійці практично всі готові. Задача стояла до кінця довести і от виступили. Молодці. ….. Давид хороший хлопець, але багато хвилюється, добре провів бій і перший, і другий, але є над чим працювати, є моменти, але таке, все в процесі.

Про свої досягнення у спорті розповідає Давид – представник Рівного на турнірі.

Займаюся близько чотирьох років у Поленчука Миколи та Мартиненка Олександра. Бій був класний, суперник молодець, вважаю трохи не вистачило ударів, а так молодець. Боксом займаюся, але трошки кікбоксингом, недавно їздив на Кубок України в Рівному теж проходив.

Змагання проходили у два етапи за результатами яких вирішувалося хто пройде у фінальну частину. А потім 19 переможців у різних вагових категорій нагородили кубками. 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *