Домой Діти Занадто раннє послаблення карантину загрожує новим сплеском — ВООЗ

Занадто раннє послаблення карантину загрожує новим сплеском — ВООЗ

65
0

Занадто раннє послаблення карантинних обмежень загрожує новим сплеском поширення вірусу, застерігають в Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ).

За словами голови ВООЗ Тедроса Гебреісуса, країни мають бути дуже обережними з подібними кроками — навіть попри те, що зазнають економічних втрат через пандемію.

Пан Гебреісус позитивно оцінив уповільнення темпів поширення епідемії в деяких європейських країнах, але водночас звернув увагу на те, що в інших частинах планети — зокрема, в Африці — спостерігаються зворотні тенденції.

Станом на 10 квітня коронавірус у світі підходпили вже понад 1,6 мільйона людей, понад 100 тисяч людей померли.

  • Коронавірус: коли закінчиться епідемія
  • Коронавірус: що він робить з організмом

За словами Гебреісуса, ВООЗ наразі активно співпрацює з урядами країн і розробляє стратегії послаблення карантинних обмежень.

«Я знаю, що деякі країни вже планують відхід від обмежень на вихід з дому. Ми у ВООЗ хочемо послаблення, як ніхто. Водночас, занадто швидке послаблення може призвести до смертельного відродження інфекції. Шлях назад може бути настільки ж небезпечним, як і шлях вперед — якщо не робити все правильно», — пояснює очільник ВООЗ.

Ця заява пана Гебреісуса прозвучала незабаром після того, як Іспанія, одна з найбільш уражених країн, анонсувала підгтовку до того, аби дозволити деяким категоріям робітників — зокрема, будівельникам — повернутися до роботи вже цього понеділка.

В Іспанії зафіксували 605 летальних випадків Covid-19 за добу — це найменший показник за останні 17 днів. Загалом у країні вже понад 15 тисяч смертей через коронавірус.

Водночас місцева влада й надалі закликає громадян дотримуватися соціальної дистанції.

  • Як подорожувати під час епідемії
  • Як безпечно купувати продукти та замовляти їжу з доставкою
  • Карантин: що зі школою і вступом до вишів?
  • Чи захищають медичні маски від вірусу?

Источник: www.bbc.com

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here