Нардепка Южаніна ініціюватиме розслідування щодо поїздок за кордон на авто банку, що ліквідовується, директора-розпорядника ФГВФО Рекрут

Нардепка Южаніна ініціюватиме розслідування щодо поїздок за кордон на авто банку, що ліквідовується, директора-розпорядника ФГВФО Рекрут

Депутат Южаніна готова ініціювати перевірку щодо поїздок директора-розпорядника ФГВФО Світлани Рекрут за кордон.

Член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ніна Южаніна готова ініціювати перевірку щодо поїздок директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлани Рекрут за кордон, у яких вона провела тільки у 2023 році майже 100 днів, а також щодо використання у власних цілях автомобіля банку “Мегабанк”, який наразі знаходиться в процесі ліквідації ФГВФО. Про це народна депутатка повідомила в ексклюзивному коментарі УНН.

За інформацією УНН, під час закритого засідання податкового комітету ВР 2 лютого Гетманцев визнав задовільною роботу ФГВФО і похвалив директора-розпорядника Фонду Світлану  Рекрут за те, що вона не фігурувала у скандалах. Проте УНН стало відомо, що минулого року Світлана Рекрут провела за кордоном або в дорозі туди чи назад понад 100 днів, тобто майже половину всіх робочих днів року. У 2022 році її поїздки сумарно складали понад 80 днів. Крім того виявилося, що для виїздів за кордон директор-розпорядник ФГВФО використовувала в тому числі автомобілі, що належать АТ “Мегабанк”, ліквідацію якого з 2022 року проводить саме Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

“Якщо до мене звернуться з таким проханням, то в рамках депутатської діяльності я можу звернутися до компетентних органів, щодо розслідування чи вивчення цих фактів. І в першу чергу до НАЗК (Національне агентство з питань запобігання корупції – ред.)”, – сказала Южаніна.

Редакція УНН звернулась до Южаніної з журналістським запитом про ініціювання відповідного розслідування щодо поїздок Рекрут за кордон.

Водночас депутатка зазначила, що визнання задовільною роботи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб було особистою позицією голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева. Інші члени комітету зі звітом про діяльність ФГВФО не знайомились і не обговорювали його.

 “Я не була на цьому засіданні. Але я думаю, що це окрема позиція голови комітету, тому що я не бачила ніякого звіту, не знайома з ним, і крім звіту також не обговорювалося серед членів комітету питання щодо визнання роботи ФГВФО за якийсь певний період. Тому не можу прокоментувати чому він так сказав

Але що ви хотіли, щоб це була спільна позиція? У нас спільної позиції ніколи не буває. Є голова комітету – вважайте 99% рішень комітету – це його особиста позиція”,- зазначила Южаніна.

Нагадаємо

Рекрут звернулась до правоохоронних органів щодо редакції ІА УНН, після того, як журналісти запитали  у неї про її часті поїздки за кордон, ким вони були оплачені та яка була їхня мета. При цьому ФГВФО запити журналістів щодо поїздок Рекрут за кордон ігнорує.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *