Домой Культура У столиці розквітла австралійська пальма. Новини Києва

У столиці розквітла австралійська пальма. Новини Києва

105
0

В оранжереї Ботанічного саду ім. Фоміна в Києві викинула квітконоси та розквітла пальма Лівістона, яка вважається найстарішою в Європі.

Перший раз квітки на рослині побачили у 1976 році, зараз це вже 41 раз, коли пальма дозволяє милуватися собою киянам. Рослині майже 200 років, її також називають австралійською красунею.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Про це стало відомо з повідомлення Dobre Club. Чому вона цвіте у такий чудернацький час? Все доволі просто: на батьківщині рослини зараз літня пора, то ж пальма пам’ятає біологічний час.

Київська пальма Лівістона є окрасою колекції субтропічних рослин, також вона має зафіксований статус національного надбання. Вона сягає 28 метрів у висоту, а ще цікаво, що ця рослина стала приводом для масштабної реконструкції оранжереї: висоту будівлі збільшили до 35 метрів.

Довідка: дерево в дорослому віці перевезли до Києва з ботанічного саду Кременецького ліцею, це сталося в 1834 році. Півтора століття пальма прожила в контейнері, але після реконструкції оранжереї (1976-1979 рр.) була висаджена в грунт. Оскільки умови для рослини були чудові, вона викинула квітконоси вже у 1976 році.

Помилуватися квітами австралійської красуні можна під час екскурсій до Ботанічного саду ім. Фоміна до початку лютого.

Раніше «Столичний регіон» писав про саджанці, які знову роздаватимуть безкоштовно мешканцям столиці задля озеленення районів міста.

Цікаві новини зі столичного життя. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Источник: www.stolychno.news

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here