У ВР про резолюцію на підтримку України: важливо, щоб всі принципи забезпечили повноцінний механізм компенсації

Шукаєш правду?

Долучайся до нашого Telegram-каналу!

У ВР про резолюцію на підтримку України: важливо, щоб всі принципи забезпечили повноцінний механізм компенсації

Парламентська асамблея Ради Європи одноголосно ухвалила резолюцію на підтримку відновлення України, закликавши до створення міжнародного компенсаційного механізму під егідою Ради Європи для забезпечення повного відшкодування всіх збитків, завданих агресією Росії проти України.

Голова ВР Руслан Стефанчук  коментуючи ухвалення ПАРЄ  резолюції “Підтримка відновлення України”, зазначив, що далі дуже важливо, щоб всі ці принципи, які були проголосовані лягли в основу національного законодавства і забезпечили для України повноцінний механізм, який буде стосуватися компенсації за всю шкоду яку завдала рф. Про це Стефанчук сказав в коментарі журналісту УНН.

Основна задача з якою я приїхав сюди – це спонукати всіх наших колег проголосувати за підтримку України в частині відбудови, в частині створення повноцінного компенсаційного механізму і завершення нашої роботи на парламентському рівні й перенесення її на рівень національних парламентів.

 – сказав Стефанчук.

Тому за його словами,  дуже важливо, що 46 країн, які були представлені, проголосували одноголосно.

Це означає, що це одноголосна позиція всіх членів Ради Європи й ця позиція повинна бути взята до уваги, як раз парламентарями всіх країн, які входять. Далі нам дуже важливо всі ці принципи, які були сьогодні проголосовані, щоб вони лягли в основу національного законодавства і забезпечили для України повноцінний механізм, який буде стосуватися компенсації за всю цю шкоду яку завдала Україні рф.

 – зазначив Стефанчук.

Він висловив сподівання, що всі ті речі які стосуються компенсаційного механізму, спеціального трибуналу,  справедливості за які було проголосовано сьогодні будуть імплементовані надалі й в рішення відповідних національних парламентів, і в рішення  спеціалізованого міжнародного трибуналу, який визнає факт агресії рф проти України.

Доповнення

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила важливу резолюцію “Підтримка відновлення України”. Зокрема, Асамблея закликала до створення міжнародного компенсаційного механізму під егідою Ради Європи.

Раніше Стефанчук обговорював з президентом Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Теодорусом Руссопулосом механізм компенсації збитків від російської агресії та створення спецтрибуналу за злочин агресії проти України.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *