Україна та рф домовилися про продовження взаємного відвідування військовополонених

Шукаєш правду?

Долучайся до нашого Telegram-каналу!

Україна та рф домовилися про продовження взаємного відвідування військовополонених

Україна і рф домовилися продовжити програму взаємних візитів до військовополонених, обміну листами від родичів і ув’язнених, а також обміну теплим одягом і медикаментами для військовополонених.

Українська та російська сторони домовилися, що будуть продовжувати програму взаємного відвідування військовополонених та програму отримання листів, як від родичів, так й від військовополонених. Про це журналісту УНН повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

Вона (практика – ред.) продовжується, і я можу офіційно заявити, що в мене відбулося вчора спілкування, обговорення і ми домовилися, що ми продовжуємо програму взаємного відвідування військовополонених, ми продовжуємо програму отримання листів, як від родичів, так й від військовополонених, і ми ними обмінюємося

 розповів Лубінець.

Він нагадав, що  російська сторона передала українській 210 листів від громадян України (військовополонених та цивільних затриманих).

“Два дні тому я публічно повідомив, що я від (російського Омбудсмен тетяни – ред.) москалькової отримав 210 листівок від військовополонених, ці листівки вже отримали родини”, – сказав Лубінець.

Окрім того, він зазначив, що з російською стороною домовлено про продовження програми обміну теплими речима, ліками для військовополонених.  

Знущання з військовополонених: Лубінець звернувся до москалькової для відкриття справи проти солдатів рф4 червня 2024, 09:56 • 104348 переглядiв

Доповнення

Уповноваженому Верховної Ради з прав людини Дмитру Лубінцю жодного разу російська сторона не передавала ніякі списки українських військовополонених для процедури верифікації, зокрема й про заявлених путіним нібито 6 465 полонених теж не надходило інформації.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *