130 тисяч педагогів доєдналися до освітньої програми Google

До програми «Цифрові інструменти Google для освіти», метою якої є здобуття навичок освітянами щодо максимального використання технічні можливості телефонів і комп'ютерів, приєдналося понад 134 тисячі педагогів.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

За даними МОН, понад 80% учасників програми отримали сертифікат про успішне завершення, що є високим показником для МООС (Massive Open Online Course).

Окрім того, впродовж року заклади освіти, педагогічні колективи яких успішно завершили навчання за програмою з показником понад 50% від загальної кількості працівників, одержать спеціальний статус «Заклад освіти – учасник програми Google for Education». Наразі статус закладу – учасника програми вже отримали 418 закладів.

Також у межах програми проводяться додаткові тренінги, що спрямовані на поглиблення знань випускників програми та інформування спільноти про останні оновлення застосунків.

Тренінги навчають максимально використовувати технічні можливості телефонів і комп'ютерів Chromebook. Відгуки випускників програми можна знайти за посиланням.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *