Брак кваліфікованих вчителів зможуть компенсувати IT-фахівці

Міністерство цифрової трансформації пропонує підвищити якість викладання математики та інформатики у школах шляхом залучення до освітнього процесу IT-спеціалістів.

Реалізація відповідної ініціативи стане можливою через набрання чинності Положення про педагогічну інтернатуру, завдяки якому IT-спеціалісти без досвіду викладання матимуть можливість пройти інтернатуру в школі під наглядом досвідченого педагога та стати вчителем.

У Міністерстві цифрової трансформації зазначають, що опанувати практичні вчительської роботи IT-спеціаліст зможе завдяки закріпленню за ним досвідченного педагога, який сформує спеціальну програму проходження інтернатури.

«Упродовж року фахівець може сформувати та розвинути необхідні навички для навчання дітей та отримати можливість викладати у школі», – наголошують у відомстві.

Окрім того, у Міністерстві цифрової трансформації додають, що  під час розробки Дорожньої карти реформування ІТ-освіти було виявлено, що в Україні недостатньо кваліфікованих вчителів із математики та інформатики. Це призводить до зниження загальної якості математичної та STEM-освіти.

«Представники бізнесу висловили свою готовність та бажання надавати підтримку закладам освіти в цьому напрямі», – зазначили у Мінцифри.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *