Це не включення до Росії, – заступник голови адміністрації Путіна про паспортизацію Донбасу

Про це Дмитро Козак розповів в інтерв’ю виданню Politique Internationale. Його опублікували на сайті посольства Росії у Франції.

Актуально Путін втратив усю Україну, – Казанський про наслідки агресії Кремля

Це “гуманітарний захід”, – Козак про паспортизацію Донбасу

Рішення про спрощений порядок видачі паспортів було прийнято виключно як гуманітарний захід після того, як була введена блокада Донбасу і його жителі були обмежені в своїх громадянських правах. Рішення про видачу паспортів не може розглядатися як інструмент або ознаки подальшого включення “ДНР” і “ЛНР” до складу Росії,
– сказав Козак.

Ба більше, коли ситуація на Донбасі буде врегульована, то у Кремлі нібито зупинять кроки з масової паспортизації.

Зверніть увагу! За підрахунками Козака, 470 тисяч жителів окупованого українського Донбасу отримали російські паспорти.Жителі з російськими паспортами можуть голосувати за Держдуму

Незважаючи на заяви Козака, що паспортизація Донбасу “нічого не означає”, жителі окупованої Донеччини та Луганщини, які мають російські паспорти, зможуть голосувати на виборах у Держдуму. Голосування відбудеться вже у вересні 2021 року. Вибір можна буде здійснити онлайн.

Раніше Вибори до Держдуми: посіпаки партії Путіна приїхали в окупований Луганськ для агітації

Тим часом правозахисники кажуть, що заявки для отримання російських документів подали уже понад 700 тисяч українців з Донбасу. Завдання з масової паспортизації поставив перед окупаційними адміністраціями Кремль.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *