Це вже не той Путін: що змінилось в очільнику Кремля

Коротка версія новини

  • Путін має декілька двійників, яких використовує залежно від ситуацій та подій.
  • Політики, такі як Лукашенко, Ердоган та Сі Цзіньпін, відрізняють справжнього Путіна від його двійників.
  • Двійників Путіна розрізняють за типажами: “бункерний”, “говорун”, “бенкетний”.

Російський диктатор Владімір Путін перебуває на посаді вже майже 25 років. За час правління він кардинально змінився – не тільки зовнішньо, але й у своїй поведінці. Тому останні роки не припиняються розмови про двійників так званого президента Росії.

Кандидат психологічних наук Дмитро Попов розповів 24 Каналу, що Путін справді має декілька двійників. Їх використовують залежно від ситуацій, наприклад, під час “інавгурації” був один, під час поїздок в Україну – інший.

Скільки двійників має Путін

“Перший – “бункерний” і саме він є “оригінальним”. Я встановив, що саме він прийшов на зміну Борису Єльцину. Це одна й та ж людина, яка у грудні 2023 року відповідала на питання росіян. Там Путін заявив, що йде на вибори президента”, – розповів кандидат психологічних наук.

Другий – “говорун”. Його ми бачили на інавгурації. Він дуже часто розмовляє, навіть може використовувати наукові формулювання. Цей прототип часто трактує історію на свій лад.

Ще є “банкетний” – той, хто на дуже нетривалий час з’являється там, де треба вживати алкогольні напої, або виступати у холодних місцях. Наприклад, виступ взимку на стадіоні “Лужніки”. Він наймолодший з усіх, йому не більше 50 років,
– зауважив Дмитро Попов.

Останній – це громадянин Білорусі. Його використовують там, де небезпечно. Наприклад, поїздка в окупований Маріуполь, Крим, Донеччину. Тоді одразу помітно суттєві порушення супроводу президента країни, його захисту,

Хто з політиків розрізняє двійників Путіна

Очільник Кремля упродовж 5 років жив у Німеччині, тому добре володіє німецькою. Це підтверджують відео, на яких він справді вільно спілкується іноземною мовою, але також є інші записи, наприклад, із зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Тоді Путін використовував послуги перекладача.

Людина, яка розмовляла німецькою, – це справжній Путін, який прийшов на зміну Єльцину. Той, хто запрошував перекладача – псевдо-Путін. Для нього вивчити німецьку – зайва праця, яка йому не потрібна,
– додав Попов.

Є багато лідерів світу, які можуть відрізнити, з ким саме вони спілкуються. Це, наприклад, самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко. У нього змінюється поведінка під час зустрічі з двійником. Він навіть не виходить з резиденції, щоб його привітати.

Натомість якщо говорить з “оригінальним”, то приїжджає в аеропорт та зустрічає Путіна ще під час виходу з літака. Також Лукашенко не дозволяє собі жартувати чи перебивати реального очільника Кремля.

Ще є президент Туреччини Реджеп Ердоган, який розрізняє, хто перед ним. Він значно жорсткіший, ніж Лукашенко, тому коли спілкується з двійником, ставить його в невигідні умови,
– сказав кандидат психологічних наук.

Очільник Китаю Сі Цзіньпін також знає, з ким говорить. Це підтвердив його останній візит у Москву, що відбувся у березні 2023 року. Тоді з ним говорив справжній Путін. Було помітно, що очільник Кремля поводився, як абсолютно підлегла людина. Сі почав цим користуватися з перших хвилин.

Яка ситуація з європейськими лідерами наразі невідомо. Наприклад, президенти Франції чи США не показують того, що відрізняють справжнього Путіна від його двійника.

“Інавгурація” Путіна: головне

  • У вівторок, 7 травня, відбулася вже п’ята “інавгурація” Владіміра Путіна. Він прибув до Кремлівського палацу на новому кортежі та в супроводі мотоциклів. Під час виступу говорив про справедливість, дякував окупантам, “які захищають батьківщину” та звинувачував Захід в агресивності. Закінчилась церемонія залпами з гармат та молебнем.
  • У своїй промові диктатор цинічно заяви, що Росія буцімто відкрита “до покращення добрих стосунків з усіма країнами”. Але одразу поспішив додати, що ці країни мають бачити в Росії “надійного та чесного партнера”. Путін абсурдно заявив, що саме такою країну-агресорку бачить більшість світової спільноти.
  • Інститут вивчення війни проаналізував виступ так званого президента. Аналітики відзначили, що Путін акцентував на єдності та згуртованості, намагався виправдати своє автократичне правління. Риторику очільника Кремля назвали шаблонною та нечіткою, а також виокремили його заклики до “національного тріумфу” на тлі проблем Росії в Україні.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *