Колеги Навального знову показали палац Путіна в Геленджику: яка реакція росіян

Коротка версія новини

  • Фонд боротьби з корупцією опублікував фільм про оновлений палац Путіна в Геленджику.
  • Росіяни не здивувалися новиною про палац, бо це не перший випадок викриття багатства Путіна.
  • Реакція громадян Росії є байдужою, оскільки вони звикли до багатства російськи посадовців.

Фонд боротьби з корупцією, який заснував Олексій Навальний, опублікував документальний фільм про оновлений розкішний палац Владіміра Путіна в Геленджику. Проте ця новина нікого не здивувала в Росії.

Про це 24 Каналу розповів ексспівробітник КДБ Сергій Жирнов, зазначивши, що про цей палац у 2021 році вже виходив фільм, який подивилась велика кількість людей. Його переглядали через цікавість до того, в якому багатстві живе Путін, але новий фільм жодного впливу не матиме.

Ніхто не повстав

Навіть перший фільм про палац Путіна, який випустив Фонд боротьби з корупцією ще за життя Навального, нікого з росіян не шокував.

В Росії живуть раби, які звикли вважати, якщо людина – начальник, то відповідно до посади він може мати багатство, палаци, машини. Проти цього абсолютно ніхто не повстає,
– наголосив ексспівробітник КДБ.

Для цього, на його думку, росіянам потрібно досягнути рівня розвитку, якого досягли, наприклад, в Канаді чи в країнах Скандинавії, де це вважається непристойним та політично некоректним.

Зокрема, в Норвегії міністр закордонних справ не літає на спеціальному літаку, а разом з делегацією відправляється у відрядження звичайним рейсом в економ-класі. А прем’єр-міністр Норвегії їздить сам за кермом автомобіля і заправляє його бензином, що купив на власні кошти.

В Росії ще дуже далеко до того, щоб дійти до розуміння, що державне, а що моє власне, як це відбувається в Норвегії. В Росії вважається, якщо ти став начальником, то тобі за посадою надається все утримання, зокрема, палаци. Путін цим користується багаторазово, тому що має кілька таких палаців,
– наголосив Сергій Жирнов.

Щодо палацу в Геленджику, то, за його словами, в ньому очільник Кремля не був жодного разу. Тому що там стоять меблі, загорнуті в поліетилен і очевидно, що ніхто ніколи ними не користувався. Виглядає все так, що цей палац побудували, проте невідомо, чи буде Путін в ньому жити.

До речі. Перший фільм про розкішну нерухомість очільника Кремля в Геленджику “Палац Путіна. Історія найбільшого хабаря” Фонд боротьби з корупцією випустив у 2021 році. Він став найбільш популярним відео в ютубі за підсумками року. Тоді Путін спростував, що цей палац належить йому, а пізніше його друг та мільярдер Аркадій Ротенберг назвав себе власником цього палацу.

Інтер’єри оновленого палацу Путіна в Геленджику / Фото видання “Проєкт”Нове розслідування щодо палацу Путіна в Геленджику

  • Фонд боротьби з корупцією та видання “Проєкт” проведи спільне розслідування та випустили фільм “Палац 2.0”, який розповідає про маєток Путіна на мисі Ідокопас поблизу Геленджика. Розслідувачам також вдалося зробити приховану зйомку інтер’єру палацу.
  • Нагадаємо, що Ротенберг обіцяв у 2021 році, що палац за два роки буде перероблено в апарт-готель. Проте цього не сталося, і його все ще оздоблюють для Путіна.
  • В новому фільмі зазначається, що ремонт в палаці завершився у 2023 році. Автори показали приховану зйомку приміщень палацу, зокрема, спальні, кабінети, домашню каплицю, власний театр, басейн, хамам, кріосауну, тренажерний зал тощо.
  • Також розслідувачі опублікували технічну документацію будівельної компанії, яка виконувала реконструкцію палацу.
  • Головний редактор видання “Проєкт”, російський опозиційний журналіст Михайло Рубін наголосив, що невідомо, скільки коштувала перебудова палацу. Водночас вартість тільки однієї з двох люстр в палаці сягає 50 мільйонів рублів, а меблі лише в одному приміщенні мають ціну 130 мільйонів рублів.
  • За два роки після реконструкції палац зазнав переробок. Зокрема змінився інтер’єр вітальні та читальні. В них замість романтичних фресок з’явились репродукції картин історичних битв. Замість залу ігрових машин – каплиця з іконостасом зі святим Путіна – Владіміром. Також в каплиці є трон, які зазвичай в церквах були призначені для царів. В кімнаті, де раніше була кальянна з пілоном для стриптизу, зробили лаунж-зону.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *