Чи можливе просування росіян без захоплення Часового Яру: у ЗСУ дали відповідь

Коротка версія новини

  • Російські військові продовжують тиснути на Часів Яр, стратегічно важливе місто для ворога.
  • Без захоплення Часового Яру ворог не може просунутися на Краматорськ і Костянтинівку.
  • Заступник начальника ГУР Міноборони України висловив занепокоєння щодо майбутнього міста, вказавши на можливе падіння міста, але українські військові мають підготовлену оборонну лінію.

Росіяни штурмують Часів Яр / Колаж 24 Каналу

Російські військові продовжують тиснути на Часів Яр. Без захоплення цього міста ворог не зможе просунутися на Краматорськ і Костянтинівку.

Про це в ефірі телемарафону розповів офіцер пресслужби 26-ї артилерійської бригади імені Романа Дашкевича Олег Калашніков. Тобто для росіян Часів Яр – стратегічно важливе місто.

Важливість Часового Яру

Олег Калашніков відповів на питання, чи можливе подальше просування окупантів без захоплення Часового Яру.

Ні, неможливе. На цьому напрямку, на локаціях Костянтинівський, Краматорський напрямок, – на сьогодні на цих напрямках неможливе просування ворога, якщо Часів Яр буде триматися,
– пояснив речник.

Додамо! Речник ОСУВ “Хортиця” Назар Волошин повідомляв, що станом на сьогодні росіяни не перетинали рубежі та кордони Часового Яру. Російської армії немає в місті. Водночас ворог намагається обійти його по флангах через населені пункти Богданівка та Іванівське.

Раніше зазначалося, що захоплення Часового Яру дасть Росії контроль над пагорбом, із якого вона зможе атакувати інші міста.

Новини Часового Яру

  • Заступник начальника ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький заявив, що висотний опорний пункт у місті Часів Яр – “предмет занепокоєння”. Він зазначив, що місто може впадсти, так само як було з Авдіївкою. Це не станеться найближчим часом, однак усе залежить від резервів.
  • Росіяни 2 травня вийшли до кордону міста. Водночас українські військові мають підготовлену другу лінію оборони. Також для оборони в місто перекинули спецпідрозділи ГУР.
  • У Часовому Ярі та у всій Часовоярській громаді залишається 682 особи. Ворог штурмує місто, іде велика боротьба за контроль логістичних маршрутів.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *