Данілов озвучив головний ризик для України

Секретар РНБО розповів про основний ризик для України / Фото Getty images

Війна російських загарбників проти українського народу та суверенітету його держави триває. Секретар РНБО Олексій Данілов розповів про головний ризик для України у боротьбі за свою незалежність.

Раніше Олексій Данілов розповів, що перестороги щодо ймовірного припинення підтримки України західними партнерами навіяні російською пропагандою. Тоді він пояснив, що такі побоювання не відповідають дійсності.

Яка найбільша загроза для України

За словами Данілова, дефіцит сміливості й рішучості – головний ризик, який на сьогодні існує й може завадити Україні досягнути поставлених цілей. Серед них – знищення путінського режиму шляхом його повної та безумовної поразки у розвʼязаній ним злочинній війні.

У цій війні переможе той, хто не буде боятися ані уявних “безмежних” російських ресурсів, ані мобілізації додаткових “мільйонів” солдат слухняного російського стада, ані головної путінської страшилки – ядерної зброї,
– наголосив посадовець.

Він зазначив, що нерішучість і напівміри, які можуть проявити світові демократії – це наші головні ризики. За його словами, саме на це і розраховує “путінське кубло”.

Секретар РНБО пригадав виснажливі й тривалі дискусії про те, чи потрібні Україні в умовах повномасштабної конвенційної війни військові літаки. Він зауважив на твердженнях, які були здійснені раніше деякими посадовцями, що, можливо, наступ можна здійснити без танків, а оборону без снарядів.

Він також наголосив, що Україна й українці перші, хто подає приклад сміливості та твердості – стояти на наших позиціях і вимагати виконання справедливих вимог.

Як зазначив Данілов, протистояння непорушностей – основний зміст цього етапу війни.

Інші заяви Данілова: коротко

  • Нещодавно посадовець розповів, що постачання зброї, яку наразі отримує Міноборони, здійснюють приватні компанії в Україні. За його словами, вони надзвичайно швидко переналаштовуються на “військові рейки”. Секретар РНБО зазначив, що Україна наразі знаходиться в першій трійці країн світу, яка виробляє ці засоби. Він запевнив, що західні партнери вже самі звертаються до нас, а також досліджують техніку, які виготовляють українські приватні компанії.
  • Раніше секретар РНБО також висловився щодо повернення військовозобов’язаних з-за кордону. За його словами, в Україні хотіли б, щоб вони повернулися. Втім насильно це зробити не вийде. Як зазначив Данілов, якщо громадянин офіційно має статус біженця, який постраждав від військової агресії, то жодних втручань бути не може. Адже в кожній країні є свої закони щодо людей зі статусом біженця.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *