Розбирають холодильники на запчастини, – представник Британії в ООН про ВПК Росії

Постпред Британії в ООН розповів про російський ВПК / Колаж 24 Каналу

Постійний представник Великої Британії в ООН Джеймс Каріукі розповів про нинішній стан російського військово-промислового комплексу. Він наголосив на скрутності ВПК країни-агресорки.

Постпред Британії під час свого виступу в Організації Об’єднаних Націй підкреслив, що економіка Росії втратила понад 400 мільярдів доларів США внаслідок санкцій. Крім того, країна-агресорка має тепер просити зброю в інших тоталітарних держав, наприклад КНДР.

Британія висловилася про ВПК Росії

Каріукі зазначив, що Росія втратила більш ніж половину територій, яку захопила з лютого 2022 року. Ба більше, за словами дипломата, з початком повномасштабної агресії проти нашої держави російська армія втратила п’яту частину Чорноморського флоту.

Зараз російська оборонна промисловість розбирає на запчастини холодильники. Вона замовляє зброю у КНДР, порушуючи численні резолюції, ухвалені в цьому залі, за вказівкою російського міністра закордонних справ,
– сказав британський постпред в ООН.

Він також наголосив, що, купуючи та використовуючи іранські безпілотники, як Росія, так і КНДР порушують резолюцію Ради Безпеки організації.

Крім того, Каріукі також нагадав, що в той час, як країни Заходу відвідували Всесвітній економічний форум у Давосі, то заступник голови Ради національної безпеки Росії казав, що “мир неможливий, доки існує незалежна держава Україна”.

“Це не мир. Це підкорення, яке загрожує самому існуванню України як держави й відкриває нову еру глобальної нестабільності”, – підкреслив він.

Зрештою постійний представник Великої Британії в ООН зауважив, що країни продовжуватиме поповнювати систему протиповітряної оборони України, щоб допомогти їй захистити цивільне населення від атак. Дипломат зазначив, що безпека України має значення для всієї глобальної безпеки.

Британія підтримує Україну у війні проти Росії

  • Посол Сполученого Королівства Мартін Гарріс розповів, що використовувати західне озброєння з ураження тилу противника є виключно планом України. Зокрема, дипломат жодних заперечень або ж заборон не висловив.
  • Гарріс також сказав, що Британія виділить 200 мільйонів фунтів стерлінгів на виробництво дронів для нашої держави. За словами посла, дрони виготовлятимуть ВПК відразу двох країн.
  • Крім того, Британія надіслала фотодокази експертам ООН щодо того, що Росія отримує зброю від КНДР. На кадрах видно, як російські судна завантажуються у північнокорейському порту.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *