Додатковий ЄВІ в магістратуру: напередодні тестування

11 вересня для вступників до магістратури, які виявили бажання скласти додаткове тестування, буде проведена спеціальна сесія Єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Взяти участь у додатковому тестуванні можуть вступники, які бажають повторно скласти іспит з іноземної мови або ті, хто не брав участі в основній сесії тестування.

Для участі у тестуванні зареєстровано понад 17 тисяч учасників.

На складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови буде відведено 60 хвилин. Загальна кількість завдань тесту – 42. Тест складається з двох частин: частини «Читання», що містить 22 завдання, та частини «Використання мови», що містить 20 завдань. Максимальна кількість балів, яку зможе отримати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 42 балам.

Запрошення-перепустки, в яких вказано адреси тестування, розміщені в Електронному кабінеті учасника.

Тестування розпочнеться о 10:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 09:15 до 09:50.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності оригіналу екзаменаційного листка, оригіналу документа, що посвідчує особу та запрошення-перепустки.

Для підготовки до тестування вступники можуть використовувати онлайн сервіс ЗНО-ОНЛАЙН. На платформі розміщені всі тести, що складалися вступниками до магістратури у попередні роки.

Спосіб виконання всіх тестових завдань максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується вступникам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

ЗНО в магістратуру
вступ на магістра

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *