Домой Новини освіти Форум Сучасних Викладачів «Освіта 3.0»: в Україні стартувало масове навчання українських освітян

Форум Сучасних Викладачів «Освіта 3.0»: в Україні стартувало масове навчання українських освітян

144
0

Форум Сучасних Викладачів "Освіта 3.0": в Україні стартувало масове навчання українських освітян

Модератор заходу, Марія Богуслав, директорка «Освітнього Хабу: території нових можливостей для кожного» повідомила: «Форум Сучасних Викладачів «Освіта 3.0» буде проводитись на постійній основі у всіх регіонах країни, адже його місія – підготувати українських освітян до трансформації системи освіти України та сформулювати нову парадигму процесу викладання у відповідності до сучасних вимог суспільства та концепції Нової Української Школи. Ми переконані, що курс «Мистецтво Викладання» в інноваційному форматі «змішаного навчання», коли поєднуються безкоштовні інтенсивні та цікаві тренінги з навчанням он-лайн на порталі, дозволить українським освітянам запроваджувати нові методи та технології у процесі навчання учнів та студентів, що призведе до покращення рівня освіти по всій країні вже у найближчому майбутньому. Ми запрошуємо керівників всіх міст України долучитись до організації таких Форумів, створивши нові можливості для розвитку шкіл та університетів у своїх містах».

Отже, тепер у всіх українських освітян з’явилась можливість безкоштовно та на постійній основі покращувати свої професійні і особисті навички.

Навчальна програма «Мистецтво викладання» розташована на поталі Соціального проекту «Освітній Хаб: територія нових можливостей для кожного». Там же вбудовано рейтинг успішності, за яким викладачі бачать свій власний прогрес у оволодінні сучасними знаннями та навичками.

Додамо, що «Освітній Хаб міста Києва» спільно з 24 каналом створює цикл програм про освіту. Одна з них стосувалась теми профорієнтації для школярів та студентів, а також того, що більшість українців працюють не за професією, на яку вчились. Зараз завершились зйомки передачі на тему: «Чому і як вчать наших дітей у закладах освіти: від школи до університету».

Це перше освітнє ток-шоу українського виробництва незабаром вийде на 24 каналі, де відомі експерти дадуть відверті відповіді на найгостріші питання сфери освіти, які існують в Україні.

Погрози голови Держдуми Володіна щодо втрати Україною низки областей: у МЗС дали гідну відповідь

Источник: www.24tv.ua

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here