Магістранти-юристи складатимуть випускний іспит

Для випускників магістратури за спеціальностями з права та міжнародного права запровадять єдиний державний кваліфікаційний іспит.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час зустрічі з координатором проєктів ОБСЄ в Україні, послом Генріком Вілладсеном.

За його словами, пілотування іспиту заплановано на вересень 2023 року.

«Наступний спільний проєкт – «Сприяння підходам, заснованим на правах людини, у вищій, юридичній та шкільній освіті». У межах проєкту у вересні цього року заплановано пілотування єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів магістерського рівня вищої освіти за спеціальностями з права та міжнародного права», – зазначив міністр.

Також він поінформував, що повноцінне проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для юристів-магістрантів відбудеться у грудні поточного року.

«Завдяки підтримці колег ОБСЄ упевнений, що ми зможемо привернути більше уваги до важливості вдосконалення знань у сфері юридичної освіти. Адже увага до прав людини гарантує, що освіта – це не лише навчання, а й розвиток навичок, необхідних для відстоювання гідності та прав кожної людини», – підкреслив Шкарлет.

вступ на магістра

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *