Може кардинально змінитися після виборів: на що зараз спрямовані дії Трампа

Дональд Трамп, безперечно, хоче знову стати президентом США. Зараз він робить усе для того, аби показати, що є зовсім не таким, як його головний конкурент – Джо Байден.

У разі перемоги на президентських виборах у США Трамп може навіть провадити жорстку політику проти Росії. Детальніше про дії Трампа 24 Каналу розповів кандидат політичних наук, експерт-міжнародник Станіслав Желіховський.

Трамп може змінитися

Під час передвиборчих перегонів у Сполучених Штатах Дональд Трамп використовує дуже контроверсійні дії. Однак це зовсім не означає, що його дії як потенційного президента США будуть такими ж.

Той Трамп, якого ми зараз бачимо, не є щирим політиком через те, що він зараз грає роль альтернативи Джо Байдену і все, що робить Адміністрація, він хоче зробити навпаки, щоб мати можливість повернутися до Білого дому. Якщо він зможе перемогти, то не виключено, що провадитиме зовсім іншу політику,
– наголосив Станіслав Желіховський.

Дональд Трамп після перемоги може навіть вести жорстку політику проти Росії. Наразі ж йому головне отримати підтримку від якомога більшої кількості американців.

“Він має в запасі різні заяви, які час від часу використовує для того, щоб збільшувати свої рейтинги. Тим паче на тлі того, що зараз рейтинги Трампа падають. Це ще більше може спонукати його використовувати агресивнішу, контроверсійну риторику”, – пояснив експерт-міжнародник.

Тому зараз поведінка та заяви експрезидента США можуть аж ніяк не відповідати його істинним намірам. Є висока ймовірність, що Трамп, якщо знову прийде до влади, буде настільки різким, яким є зараз.

Скандальні заяви Трампа: останні новини

  • Доволі раптово та неочікувано Дональд Трамп заявив, що Джо Байден нібито хоче “віддати Україну” Владіміру Путіну. Буцімто, за каденції Байдена Путін “може отримати все, що хоче”. Натомість нібито Трамп може допомогти Україні більше.
  • Інша скандальна заява пролунала від Трампа 11 лютого. Він заявив, що може заохотити Росію атакувати будь-кого із союзників НАТО, якщо ті не виконали фінансові зобов’язання перед Альянсом. Це стосується виділення 2% з ВВП на оборону країн-членів Північноатлантичного альянсу.
  • Дональд Трамп відреагував на смерть Олексія Навального, щоправда, через два дні після оголошення про його загибель. Трамп вирішив не згадувати у своїх міркуваннях Владіміра Путіна та не називати його відповідальним за смерть Навального. Натомість експрезидент США вирішив пов’язати цю подію з власними юридичними проблемами. Він заявив, що, мовляв, зараз почав розуміти, що радикально ліві політики, прокурори та судді ведуть американців “шляхом до руйнування”.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *