МОН планує навчати англійської мови всіх учителів

Міністерство освіти і науки має намір розпочати системне навчання шкільних учителів англійської мови.

Про повідомив директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН Олег Єресько під час презентації Національної екосистеми вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою.

За словами Єреська, екосистема система допоможе організувати системне навчання шкільних педагогів.

«Наше завдання полягає в тому, щоб організувати системне навчання перш за все вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та учнів з першого класу загальноосвітніх закладах по всій країні, а згодом і в інших закладах освіти для всіх учасників освітнього процесу», – зазначив чиновник.

Також він наголосив, що ця ініціатива стосуватиметься усіх педагогів.

«Ми плануємо не лише поглиблювати, підвищувати кваліфікацію вчителів-філологів, а й вчителів непрофільних, нефілологічних предметів, щоб вони також могли запроваджувати елементи білінгвального навчання», – підкреслив Єресько.

Своєю чергою директор Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков зауважив, що навчання вчителів є дуже важливим, бо вони ці знання передаватимуть учням.

«Наразі нікому не потрібно доводити практичне значення знання англійської мови. Міністерство освіти і науки сконцентровує свої зусилля на навчанні вчителів. Бо вчитель, який володітиме англійською мовою на високому рівні, зможе ці знання передавати своїм учням. Тому ми розробляємо курси для підвищення рівня вчителів в першу чергу», – наголосив Баженков.

Екосистема була розроблена у межах проєкту впровадження англійської мови як мови міжнародного спілкування в Україні.

Система складається з трьох кроків: визначення рівня володіння англійською мовою, маркетплейс сервісів навчання англійської мови та опанування англійської мови.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *