МОН пропонує для обговорення Порядок аудиту закладів дошкілля

Міністерство освіти і науки запропонувало для громадського обговорення проєкт Порядку проведення інституційного аудиту закладів дошкільної освіти.

Документом, розробленим Державною службою якості освіти, передбачається врегулювати механізм проведення позапланового інституційного аудиту закладів дошкільної освіти і структурних підрозділів закладів загальної середньої освіти, які забезпечують здобуття дошкільної освіти, незалежно від їх типу, підпорядкування та форми власності.

Згідно з документом, інституційний аудит проводитиметься з метою оцінювання якості освітньої діяльності закладу освіти і вироблення рекомендацій для закладу освіти та його засновника щодо підвищення якості освітньої діяльності та вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Окрім того, за наслідками аудиту освітній та управлінський процеси мають бути приведені у відповідність до вимог законодавства у сфері дошкільної освіти.

Проводитиме інституційний аудит Державна служба якості освіти України, її територіальні органи.

Проєкт документа враховує особливості інституційного аудиту під час карантину та інших надзвичайних обставин, які унеможливлюють відвідування закладів освіти.

Дія запропонованого Порядку поширюватиметься на заклади освіти, які забезпечують здобуття дошкільної освіти, та їх засновників. Під час аудиту оцінюватиметься управлінська та педагогічна діяльність, яку здійснюють відповідно керівники таких закладів освіти та педагогічні працівники.

Пропозиції та зауваження до проєкту необхідно надсилати до 24 січня 2022 року на е-пошту [email protected] (контактна особа – Самолюк Олена Сергіївна) з темою повідомлення «Інституційний аудит. Громадське обговорення».

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОЄКТ ПОРЯДКУ

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *