На нас тиснуть й з боку, й в лоб, – боєць ЗСУ про спроби росіян окупувати Часів Яр

Російські війська прагнуть за будь-яку ціну вийти на кордони Донецької області. Нині наступ на Часів Яр став одним з пріоритетів російської армії.

На Бахмутському напрямку, зокрема у районі Часового Яру, досить важка ситуація і це ні для кого не секрет. Але протягом двох останніх тижнів інтенсивність російських штурмів суттєво посилилася. Детальніше про тактику ворога на цьому відтінку фронту 24 Каналу розповів політолог, військовослужбовець ЗСУ Кирило Сазонов.

Тактика росіян у районі Часового Яру

Часів Яр – це одна з найнапруженіших ділянок фронту. Також, як зазначив Сазонов, загострюється ситуація трохи південніше – на Покровському напрямку. Зараз армія Росії намагається оточити Часів Яр, пробиваючись на флангах, бо в лоб не вдається.

Деякі дороги, по яких я ще тиждень тому спокійно їздив, зараз вже прострілюються, тому ми ними не користуємось. Нас тиснуть й з одного боку, й в лоб,
– мовив військовослужбовець.

Росіяни спершу просто штурмами позиції біля Часового Яру, застосовуючи різні тактики. Потім окупанти намагалися за будь-яку ціну ввійти в місто, але марно. Після цього російські загарбники хотіли зачепитися за окремі будинки на околицях, щоб втягнути бійців ЗСУ в стрілкові бої у місті. Українські військові відбили атаки.

Ситуація на Бахмутському напрямку / Показуємо на карті

Зараз наші хлопці боронять околиці Часового Яру. В лоб окупанти так і не змогли пройти. Хоча ми бачили, що є і підкріплення, і нові штурмові групи. Вночі по одному – двоє виходять на позиції, щоб штурмувати нас,
– зазначив Сазонов.

За його словами, російські війська вже другу чи третю добу намагаються обійти Часів Яр з боків. На щастя, всі спроби безуспішні.

У нас є можливість заходити у місто, підвозити БК, вивозити поранених, підвозити поповнення, воду, проводити ротацію. Однак одне із завдань росіян – перерізати логістику,
– додав військовослужбовець ЗСУ.

Україна з нетерпінням чекає західну допомогу, але час очікування, на жаль, грає на користь ворогу. Адже противник намагається максимально використати дисбаланс по снарядах, мінах, ракетах.

Більше про ситуацію у місті Часів Яр

  • Росіяни зараз можуть посилити наступ на Часів Яр, щоб захопити місто до 9 травня. Однак у ЗСУ переконані, що ворогу не вдасться окупувати місто до сакральної для Кремля дати.
  • Речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин повідомив, що за останні 7 днів у районі Часового Яру російські окупанти не мали жодних успіхів.
  • Однак українські воїни розповідають, що з кожним днем оборона міста стає дедалі складнішою, адже навіть укріплені місця не витримують ударів планерних бомб.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *