Оприлюднено демоваріант завдань МТНК

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант магістерського тесту навчальних компетентностей ЗНО 2022 року.

Демонстраційний варіант МТНК є аналогічним тим тестам, які будуть застосовані під час конкурсного відбору абітурієнтів для вступу на магістра за спеціальностями галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право»).

Тест допоможе вступникам ознайомитися зі структурою завдань, типами завдань та схемою нарахування тестових балів за виконання тесту, часом для виконання завдань тощо.

Загалом тест складається з 33 завдань і має два компоненти: вербально-комунікативний і логіко-аналітичний. Перший компонент містить 18 завдань, а другий – 15.

За типами завдань тест містить 10 завдань на заповнення пропусків у мікротексті та 23 завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів.

На виконання всіх завдань тесту вступникам буде відведено 75 хвилин.

Результат магістерського тесту навчальних компетентностей у тестових балах буде переведено в шкалу 100–200 балів. Для отримання результату за шкалою 100–200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

Як під час виконання демонстраційного тесту, так і під час реального тестування, вступник зможе вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи над тестом отримати результат тестування.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ МТНК

вступ на магістра
ЗНО в магістратуру

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *