Опубліковано рейтинг шкіл України 2021 року

Сайт Освіта.ua склав щорічний рейтинг найкращих закладів загальної середньої освіти України за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році.

Заклади освіти в таблиці ранжовано за рейтинговим балом, що розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування з усіх предметів і з урахуванням загальної кількості тестів, складених випускниками кожної школи.

Цього року рейтинг очолює столичний ліцей «Інтелект», 79 випускників якого склали 276 тестів ЗНО на середній бал 188,6.

На другому місці розташувався багаторічний лідер середньої освіти за показниками ЗНО – Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Франка. 153 випускники ліцею, склавши 599 тестів отримали середній бал ЗНО на рівні 183,4.

Бронзовим призером цьогорічного рейтингу завдяки результатам своїх випускників став Черкаський фізико-математичний ліцей. 62 учасники ЗНО пройшли 219 тестувань та отримали в середньому 185,2 бала.

На четвертій сходинці рейтингу розташувався Івано-Франківський ліцей ім. Миколи Сабата.

П'яте місце для свого закладу освіти здобули випускники столичного ліцею «Наукова зміна».

Харківський фізико-математичний ліцей №27 посів шосте місце рейтингу. На сьомому місці рейтингу – випускники київського ліцею «Престиж».

Київський Природничо-науковий ліцей №145 обійняв восьму сходинку рейтингу.

Результати ЗНО випускників приватної столичної школи «Кey School» дозволили закладу освіти посісти дев'яту позицію рейтингу найкращих шкіл України.

Десяте місце в рейтинг-листі цього року здобув Навчально-виховний комплекс №12 з Дніпра.

Загалом до двадцяти найкращих закладів освіти України за результатами ЗНО, проведенного в 2021 році, увійшли школи Києва, Дніпра, Львова, Черкас, Івано-Франківська, Харкова та Одеси.

Найкращим закладом освіти, що представляє невеликі міста України, визнано Калуський ліцей ім. Бахматюка, результати випускників якого дозволили йому обійняти 28 позицію всеукраїнського рейтингу.

Окрім всеукраїнського рейтингу шкіл України, також опубліковано рейтинги шкіл усіх обласних центрів та областей України, а також рейтинги шкіл за окремими предметами зовнішнього незалежного оцінювання.

Лідером рейтингу за результатами ЗНО серед областей стала Львівщина. Друге та третє місця посіли Волинська та Сумська області відповідно.

Загалом високі результати тестування продемонстрували випускники закладів освіти Київської, Харківської та Рівненської областей.

Серед обласних центрів перше місце за результатами ЗНО випускників отримав Львів, на другій і третій сходинках розташувалися Київ і Рівне.

Також високі результати тестування продемонстрували випускники Харкова, Тернополя та Черкас.

Варто зазначити, що на результати зовнішнього незалежного оцінювання кожного учасника впливає низка чинників, з-посеред яких, окрім якості організації освітнього процесу в закладі освіти, ще й такі важливі, як тип і розташування закладу, педагогічний колектив, матеріальне становище й рівень освіти родини, умови навчання, самостійна підготовка до тестування, отримання додаткових платних освітніх послуг тощо.

РЕЙТИНГ ШКІЛ УКРАЇНИ – 2021

ЗНО

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *