Освітян з ТОТ закликали не працювати на окупантів

Українських педагогів, які наразі перебувають на окупованих територіях, закликали не працювати на окупантів та переїхати на підконтрольну уряду України територію.

Про це у своєму Telegram написала міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

За її словами, менш ніж за три місяці розпочнеться новий навчальний рік і для багатьох батьків та педагогів це час приймати рішення. 

«Давайте чесно: на тимчасово окупованих територіях, до їх возз'єднання з Україною, нормального життя не буде. Окрім купи юридичних проблем, є ще одна – Україна буде воювати за свої землі: тому тимчасово окуповані території можуть бути зоною бойових дій. Тут ми маємо бути чесними один з одними», – зазначає Верещук.

Вона зазначила, що зараз опускається залізна завіса між цивілізацією та дикістю. Багато мешканців на тимчасово окупованих територіях вирішують для себе: з якої сторони паркана вони хочуть опинитись: з цієї, або з тієї. 

«Щодо педагогів, особливо молодих, то неправильне рішення зараз може назавжди зруйнувати професійне життя. Тому, звертаюсь до педагогів навчальних закладів всіх рівнів на тимчасово окупованих територіях: не працюйте на окупантів. Просто переїдьте на підконтрольну Уряду України територію. Робота тут вам знайдеться. Якщо будете працювати на окупантів, юридичної відповідальності, можливо, ви уникнете. Але, вашу кар’єру педагога на цьому буде завершено», – написала міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Також вона звернулася до батьків з тимчасово окупованих територій із закликом не навчати своїх дітей на окупованих територіях. 

«Не ведіть дітей вчитись в окупантські навчальні заклади. Переїжджайте на підконтрольну територію. Знаю, що важко. Розумію, без свого житла, без роботи, без друзів дуже важко. Але майбутнє тут з нами, а не там з ними. Трішки терпіння, і все налагодиться. Переживемо і це. Діти потім будуть вдячні», – наголосила Верещук.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *