Парад Путіна: хто з іноземних лідерів приїхав в Москву на 9 травня

Коротка версія новини

  • У Москві 9 травня відбувся “парад Перемоги”, на який приїхали деякі президенти країн СНД.
  • На парад запросили також лідерів Куби, Лаосу та Гвінеї-Бісау.
  • Путін у своїй промові погрожував Заходу ядерною зброєю та критикував його за “виправдання нацистів”.
  • На окупованих територіях Росії та у Криму святкування “дня побєди” цього року буде скромнішим, заборонено проведення ряду заходів.

Парад Путіна відвідали президенти країн СНД / Колаж 24 Каналу

9 травня в Москві на Червоній площі традиційно пройшов “парад Перемоги”. Попри те, що світові лідери не надто поспішали в гості до Путіна, деякі президенти все ж приїхали на парад.

На параді вже традиційно були присутні президенти п’яти країн СНД – Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану та Туркменістану.

Парад Путіна

На парад у Москву вочевидь мали б бути запрошені держави, які склали основу антигітлерівської коаліції, однак натомість присутніми були країни, які не брали в ній участі.

Окрім традиційних “друзів Путіна”, в Москву цього разу запросили й лідерів Куби, Лаосу та Гвінеї-Бісау. Також повідомляється, що на трибуні на Червоній площі помітили шпіца Умку – собаку Лукашенка.

У білоруській делегації розповіли, що пес вже не вперше на параді, тому його навіть не тримають на повідку,
– повідомили російські ЗМІ.

Під час своєї промови на параді Путін не здивував оригінальністю заяв: кремлівський диктатор вчергове пригрозив Заходу застосуванням ядерної зброї та сказав, що в наш час Захід намагається виправдати нинішніх послідовників нацистів

“Побєдобєсіє” окупантів: останні новини

  • 9 травня у Росії та на окупованих територіях цього року відзначатимуть ще скромніше. Зокрема, гауляйтер анексованого Криму Сєргєй Аксьонов заявив, що на території півострова не проводитимуть заходи до “дня побєди”.
  • До слова, у Росії заборонили проводити марш “Безсмертний полк”, запланований на 9 травня, а у 5 регіонах країни не буде навіть парадів. Саме ці регіони є на заході Росії, а тому вразливі до ударів безпілотників.
  • В окупованому Маріуполі святкування “побєдобєсія” є тотальним явищем. Особливу увагу росіяни приділяють дітям. У цьому році окупанти вперше за сценарієм, який приходить з Москви, немає згадки про Україну та війну. Українців викреслили з історії перемоги у Другій світовій війні.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *